Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most ettöl Biszex lettem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ettöl Biszex lettem? vagy csak alkalmi kaland volt?

Figyelt kérdés

Szilveszteri házibuliban együtt aludtam egy haverommal, eleg kanosak voltunk alvaskor es szexeltünk.

megbeszéltük közben hogy nem mondjuk el senkinek és ez csak egyszeri dolog hogy kipróbáljuk.

most ettöl biszex lettem?

mindketten a lanyokat szeretjük nem tudnek fiuba szerelmes lenni vagy ilyenek. F.


jan. 2. 17:32
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
30 azt inkabb csak privatban irnam le. De miert lenyeges ez?
febr. 10. 15:33
 32/35 anonim ***** válasza:

#29,31 nem is gondoltál azóta erre? Nincs is benned semmi vágy, hogy újra átéld??

Engem is érdekelne mennyi idősek vagytok

febr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Hat figyelj, ha azota se akarod ujra es tenyleg egyszeri alkalom volt, akkor mondhatod hogy hetero vagy.

Bar ha ujra kanos lennel a haveroddal vagy massal es megkivannad oket, akkor biszex vagy. A pia felszabaditott mindkettotoket, talan csak azért nem volt azota, mert meg csak szoba se kerult koztetek. Amúgy meg lehet belemennel siman, mert felizgat.

Igazabol te tudod erre egyedul a valaszt, nem tudjuk mi zajlik bennetek. Az is fontos ki hozta fel a szexet, te vagy o? Mert akkor abban volt eredetileg ez az erzes.

febr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Ö hozta fel, ö kezdett el tapizni is.
febr. 11. 21:53
 35/35 anonim ***** válasza:

Hat akkor o lehet (valoszinu), hogy biszex. Random hetero barat nem hoz fel ilyet csak ugy... Marmint meg egy kozos hoki azt mondom belefer vagy hatareset a szopas. Na de, hogy egyből szexig mentetek...

Az, hogy te mi vagy, te mit erzel te tudod.

febr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!