Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális lányok, nők, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális lányok, nők, ti hány évesen voltatok először lánnyal és milyen ismeretségben voltatok?

Figyelt kérdés
jan. 31. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
22 évesen és egy szórakozóhelyen ismerkedtünk meg. Majd barátnők lettünk és ebből a barátságból lett egy 2 éves kapcsolat.
jan. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
14 évesen, egyik akkori legjobb baratnőmmel es osztalytársammal is egyben. Rendszeresen aludtunk egymásnál már korábban is és éreztem is hogy több van köztünk mint barátság. És mondjuk már az előtt arra is volt példa hogy megcsókoltuk egymást. Az egymásnál alvást korábban is erotikus élményként éltem meg, aztán minden egyes alkalommal mindig tivább tovabb jutottunk és egyszer csak egymásnak estünk szinte.
jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy parhoz csatlakoztam anno, a pasijanak nagyon tetszett ahogy a lánnyal kényeztetik egymást.Utna a pasi is beszallt
febr. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!