Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy lehetne kompatibilitási...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne kompatibilitási nehézségeken felülkerekedni? (Biszex férfi, heteró nő)

Figyelt kérdés

A barátom biszexuális, ezzel nekem abszolút semmi problémám, de vannak vágyai hogy valahogy análisan elégítsem ki (ujj, dildó) vagy hogy édeshármasozzunk, hogy ő is valahogy passzív szerepben legyen.


Én egyszerűen képtelen lennék őt ilyen téren kielégíteni és sose akarnám se őt se magam egy másik férfival látni. Nagyon nem szeretném ezt a kellemetlen helyzetet fenttartani. Valahogy meg tudnánk oldani szerintetek?



febr. 1. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Vagy engeded, hogy szexeljen más férfival és megnyugszik vagy vége...

Legyünk őszinték, ha ő is passziv akar lenni, te minek lennél ott? Úgy értem az ő segge utan a te puncidat dugja majd a srác? Vagy ha te is a fenekedbe akarod, ez szerintem akkor is undi (ha neked belefér, legyen).

Addig nem fog nyugodni, amíg férfival nem lesz, mivel erre vágyik. Te meg nem. Szóval...

febr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok. Arra akartam kilyukadni, hogy ő valszeg nem feltétlenül édeshármasra vágyik, hanem egy férfira. Téged azért benne be, hogy ne csaljon meg.

Te tudod, neked mi fér bele.

febr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jah, három opció van, illetve négy. Vagy te veszel erőt magadon és kielégíted neki legalább egy két ilyen vágyát, vagy megkéred, hogy fojtsa el, esetleg veszel neki segédeszközt, amivel magának tudja vagy engeded neki néha másik sráccal (ez csak szexuális kielégülés, beleszeretni biztos nem fog) vagy mind a ketten tovább léptek és kerestek magatokhoz jobban passzolót.
febr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
Hagyd ott!
febr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Erre találták ki a felcsatolhatós euközöket. Strap ont, straplesst, és még sok-sok ezközt amik direkt erre lehet használni.

Tipp: strap ont olyat válasz, aminek befele is van egy dildója, ami beléd kerül, így te is élvezni tudod, mikor meg "cövekeled" a barátodat.

Ha érdekel a téma keress.

febr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
El nem tudom képzelni hogy ilyen férfivel egy percig is együtt legyek
febr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 gabor49 ***** válasza:
100%
nem neki is szüksége van kielégülésre ezt tudom mert en is biszex vagyok 50/f
febr. 2. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%

Úgy ahogy a 6-os mondja.

Teljesen egyértelmű, hogy te nem szeretnél ebben résztvenni, hisz egy heteró nőnek két férfit eggyütt látni, az borzasztó gusztustalan.

A párod viszont vágyik a férfire, kívánja a férfit.

Ezt valahogy meg kell oldani. Menjen el otthonról, legyen egy barátja, élje ki magát és a gusztustalan vágyait.

Az a lényeg, hogy téged ne traktáljon ezzel. Neked nem kell az ő fenekébe túrkálni, az a rés az egyébként sem arra való.

febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Te tudod, hogy neked mi fér bele. Ha a feleségem édeshármast akarna egy nővel, hogy kiélje a biszex vágyait, én belemennék, mert szeretem őt annyira. De ha neked ez így sok lenne, és te magad sem akarod őt análisan stimulálni, akkor szerintem jobb szakítani, mert megcsalás lesz belőle.
febr. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

9.

Na jó,de azt azért ne felejtsük el, hogy a két felálás között óriási különbség van.

Te férfiként persze hogy elviselnéd, hogy egy másik nő is az ágyatokba bújjon. A női dolgokat a társadalom sem itéli el annyira, sőt van aki egyálltalán nem.

Két férfi viszont az már egy teljesen másik

kávéház.

febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!