Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek biszexuális vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Már számos alkalommal crush-oltam egy-egy bizonyos nőt, de ezek többsége úgy kezdődött, hogy a másik félnél éreztem, mintha bejönnék neki. Miután összerakom a képet, tetszik az, hogy tetszem egy nőnek, és hogy hé! nekem is tetszik Ő. Azonban felmerül bennem, hogy előtte lehet észre se vettem volna, vagy nem is foglalkoztatott volna, ha nem küld jeleket, de miutan eléri nálam, hogy felfigyeljek rá, sokáig nem tudom kiverni a fejemből. Remélem, érthető, mire akarok kilyukadni.

Szóval nem tudom, hogy maga az izgatottság/kíváncsíság érzése hajt ilyenkor, amit az Illető kivàltott belőlem, vagy ez már azt jelenti, hogy biszexuális vagyok. Köszi előre is a válaszokat. 25/L



febr. 3. 10:45
1 2
 1/11 Csokiskeksz90 ***** válasza:
93%

Szerintem mindenkepp probald ki egy lánnyal.

Szerintem mindenki megnézi a saját nemet is, akkor tudsz megbizonyosodni róla ha kiprobálod milyen is a kapcsolat egy lánnyal.

22/l

febr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, erre mar en is gondoltam, csak ezzel az a gond, hogy "beszari" vagyok. :D Mindig a masikat varom, hogy kezdemenyezzen. Ördögi kör ez..
febr. 3. 11:13
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Addig OK, hogy ő teszi meg az első lépést, de ha utána sincs részedről semmi visszajelzés, vili, hogy lekönyveli, hogy hetero vagy, és visszavonul.
febr. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

A leírtakból még mem lehet kijelenteni, hogy biszex lennél, csupán kíváncsi. Ha majd eljutsz a lehetőségig és élni fogsz vele akkor kiderül.

Ha a jeleket veszed és érdekel akkor érdemes visszajelezni is, mert visszajelzés nélkül sosem fogsz egyről a kettőre jutni.

febr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat.

Igen, probalok ilyenkor visszacsatolni, csak lehet nem mindig jon le az illetonek. Ha meg eppen megis egyertelmu, akkor meg egyikunk se kezdemenyez.

Smaciig jutottam lannyal, az tetszett, de gondolom, ez sem jelent sokat.

febr. 3. 12:03
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De, annyit jelez, hogy nem taszít a testiség lánnyal. Ez már mindenképpen jel.
febr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Csokiskeksz90 ***** válasza:
100%
Ha a smaciig eljutottatok szerintem már valamennyire biztos lehetsz a dolgodban hogy minimum bi vagy. Persze ha tovább akarsz jutni meg kell próbálni és hiába vagy gyenge kezdeményező, akkor is próbálj kezdeményezni
febr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hacsak csodálsz egy női testet, már az leszbikus hajlamra utal.

Tehát minimum biszex vagy.


Nőként nehéz full kemény heteró maradni. Nagyon nehéz. Nézve, hogy szebbnél szebb csajok vannak.

febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Illetve, hogyha full heteró lennél undorodnál a gondolattól is.
febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

"Smaciig jutottam lannyal, az tetszett, de gondolom, ez sem jelent sokat."


Jaja, ha egy fiú is smacizgat egyet egy másik fiúval, S tetszett neki, GONDOLOM az sem jelent semmit. 🙄🙄

febr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!