Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hosszútávú kapcsolat előtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávú kapcsolat előtt érdemes mindkét nemmel való együttlétről tapasztalatot szerezni?

Figyelt kérdés

24 éves biszex srác vagyok, és mostanában értem arra a szintre, hogy elfogadjam magam. De ezzel párhuzamosan nagyon vágyok hosszútávú, biztos kapcsolatra is, ami remélhetőleg gyerekvállalásig is el fog jutni.


Mivel még csak nőkkel voltam, érdemes lehet kapcsolat előtt férfiakkal is kipróbálni? Vagy ha ez kimaradna, akkor később könyebb ellenállni a kísértésnek?



#biszexualitás #tapasztalat #kapcsolat előtt
febr. 6. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Mindenképpen!

Én, mint heteró férfi sok biszex embert ismerek, és hidd el, önmagad érdekében még az elköteleződés előtt meg kell ismerned magad, és ki is kell élned magad!

febr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy. A szexuális vágy nem olyan, hogy egyszer kipróbálod, akkor többet nem fog izgatni. A nőket is kipróbáltad, és még mindig vágysz rájuk. Az együttélés meg abszolút emberfüggő.
febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkepp próbáld ki magad!
febr. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
febr. 7. 19:28
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki fiúval is és érzed, hogy melyik nemmel tetszik jobban.
febr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!