Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha vannak elég szub hajlaim,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vannak elég szub hajlaim, például szeretem ha rib.ncként kezelnek, de nagyon félek a szexuális betegségektől van valami megoldás? Milyen gyakoriak a betegségek?

Figyelt kérdés
márc. 1. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk gumi? 😂
márc. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Én is szeretem ezt

Számolni se tudom hányan meg szopattak már ,sosem volt még bajom 23/l

márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak mert van ilyen hajlamod nem kell váltogatni a partnereid.

Ha meg igen akkor gumi.

Vagy a betegségek.

Nem tudhatod éppen kivel volt előző nap a partnered és hogy éppen mi baja.

márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csávó vagyok, mielőtt nagy félreértés lenne. Ha a két kiló csávó ezután is újra rám ír, ígérem válaszolok
márc. 1. 21:13
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

"Mondjuk gumi?"

Nem mindenki elég rugalmas a gumihoz. Ehhez én se.


Imádok szopni (gumi nélkül persze), semmi bajom nincs belőle sose. Nem kell mindent elhinni az orvosoknak, csak mert fehér köpeny van rajta, vagy jelvények, rendfokozatok...

De hát "Besenyő Pista bácsi is memonnnntaaa!"...



Ha viszont ennyire hiszékeny vagy, akkor megkérlek, karanténozd be magad, önként, most azonnal! Mert jön a mumus és megesz!


Ezen kívül a mérgekkel véletlenül se törődj, mert a mérgek általában barátságosak, legyen az ampulla, tabletta, kemoterápia. A méreg a megoldás, ahogy az orvosoktól és a viperamérgeikről tudjuk. Csodálatos dolog a kemoterápiától kihullt haj, és társai!


Szeresd a gyógyszeripar logóját, a viperát, a méregfogaival együtt! Jó, és önkéntes, valamint felesleges retegést kívánok a mumustól! Önként!


A mérgekkel szemben pedig értelmetlen lazáskodást kívánok számodra továbbra is! Megjegyzem, ha továbbra is tótágast állsz embertömegekkel együtt, kimegy a vér a péniszedből, de legalább az agyad megtelik vérrel és frissebb lesz- ez nem feltételenül hátrány, ilyen értelemben.



Tisztelettel, és részemről -sokakkal elelntétben- előítléset-mentesen:

egy gondolkodó ember.

márc. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

#6 mesélj, milyen összeesküvésekben hiszel még?

Gondolkodó ember... Gondolkozhatnál még egy picit többet.


Neked még nem volt bajod attól hogy leszoptál valakit gumi nélkül, ezért nem is léteznek nemibetegségek? 😂 De egy több tíz-, esetleg százezer embert felölelő kutatásnak nem szabad hinni, az nem elég pontos?

márc. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön ha egy pasi szub, de mitol kellene felni vagy tartani? Ezt nem értem
márc. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

#7 mesélj, milyen mesékben hiszel, kedves előítéletes?

És vajon vannak érveid is?


Az értelmi képességed megáll ott, hogy nem tudsz szöveget értelmezni, ugyanakor előítéletesen besorolsz egy, a fantáziavilágoban levő skatulyába ("elmélethívők").


Egy szóval nem írtam olyat, hogy csak mert nem lettem beteg a szextől, nem létezik ilyen.


Az, hogy miért nem létezik nemi betegség, nem lehet két percben, két mondatban kifejteni, mert az áltudományos volna.

márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én is szub vagyok és imádom, mikor a lányok szexuálisan kihasználnak, nagyon sok csaj csak arra használt, hogy kinyalatta magát párszor, aztán dobott. Imádom, sosem kaptam el semmit, de ha félek, akkor inkább nem fogok soha se nyalni se szexelni se semmit. Félelemben nem lehet élni.
márc. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Én úgy szoktam hogy eleinte gumi és 2-3 tali után elmenni szűrésre és ha oké akkor szophat pl gumi nélkül. Anál akkor is gumiba.
márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!