Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire önző hozzáállás vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire önző hozzáállás vagy elképzelés ez ha így szeretném átélni az első szexemet egy férfival? (én is férfi vagyok)

Figyelt kérdés

Úy képzelem el az aktust egy aktívval, hogy mondjuk találkozunk egy szállodai szobában, és elmegyünk együtt zuhanyozni. Zuhany közben mondjuk elkezdem kicsit szopni a farkát. Nem sokáig, mert azért a szopás nem izgat engem annyira, de addig biztos, ameddig kőkeményen kezd el állni.


Utána átmegyünk az ágyra, és felhúzok neki egy gumit.


Magamat elkezdem ujjazni síkosítóval és talán egy kis műpénisszel 3-4 percig.


Utána pedig ráülök az álló farkára és jól meglovagolom.

Mivel nekem ez első alkalom lesz, ezért óvatosan ülnék rá és lassan kezdenék el mozogni rajta.

De ahogy megszokom és elkezdem élvezni úgy lovagolnám, ahogy csak bírom.


Szerintetek el belefér? Nagyon önző vagyok ha így akarom megdugatni magam?

Az elképzelésem szerint addig lovagolnám, ameddig én el nem élvezek, de utána kiverném neki ha szeretne ő is elmenni... Mert attól félnék, hogy ha lovaglás közben elélvezek, akkor már nem fog jólesni, ha ő tovább dugna vagy tovább lovagolnám ameddig ő is elmenne.

Vagy az én élvezésem után is tudnám lovagolni őt?



márc. 30. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy? :)
márc. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
31:)
márc. 31. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A vágyaddal, hogy hogyan veszítsd el a szüzességed, semmi baj nincsen.

Az valószínű, hogy a partnered előbb élvez el, miközben lovagolsz rajta, mint te, ha nem segítesz, vagy ő nem segít rá kézzel. De ha mégis előbb mennél el, semmi gond, tudod folytatni a lovaglást, míg a másik el nem élvez.

ápr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazàn jól hangzik. Jó kis passzív vagy. Csípem az ilyen sràcokat. Ne fogd vissza magad. Pasizz és élvezni fogod...
ápr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki élvezi, hogy dugják miután ő elélvezett. Én mindaddig élvezem az anális játékot amíg csak prosztata orgazmusom van. Abból lehet 3-4 is egymás után. Azonban, ha jön a rendes orgazmus, azonnal megszünik a nemi vágyam és kényelmetlenné válik ha van valami a seggemben. Ugyan ez van a sperma evéssel is. A prosztata orgazmusomkor hajlamos vagyok megenni a spermámat, sőt ízlik és izgat. Ha azonban jön a rendes orgazmus, nem tudnám már bekapni a spermát, nincs nemi izgalom.
ápr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!