Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Élveztek már úgy a szádba,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élveztek már úgy a szádba, hogy meg volt beszélve, hogy ne oda menjen, de mégis megtette?

Figyelt kérdés
Mi volt a reakciótok?

ápr. 5. 19:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Nálam semelyik partneremnél nem beszéltük meg előre, én természetesnek vettem, hogy a számba lövik, úgy látszik ők is:D
ápr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem hinném, hogy ez külön megbeszélést igényelne.
ápr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Valaki egyáltalán nem engedi

En ezt tiszteletbe szoktam tartani

ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem pont így de volt.
ápr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A legelső alkalommal, beszéltünk róla, hogy elsőnek nem szeretném de mégis így lett
ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szintén az első alkalom volt a sráccal, megbeszéltem vele, hogy ne a számba menjen el. Odament...
ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, de a vége egészen más lett. Neki estünk egymásnak és oda sikerült, amit nem bántam meg (N)
ápr. 6. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Fordított szereposztással történt hasonló, azt kérte az első azonos nemű partnerem, hogy szóljak/jelezzem, ha "jön", aztán nem jeleztem, csak odapörköltem. 😉

Nem volt szép dolog, és nem is tudom megmagyarázni (azon túl, hogy "leszállt rám a lila köd"), de szerencsére nem haragudott meg, szó nélkül (de alapvetően elégedetten) kilibbent kimosni a száját. 😊

ápr. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is durrantak már így a számba de ha beszélünk róla előtte akkor sem tiltakoztam volna, szóval nem volt gáz.
ápr. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Pont arra vágyom, hogy egy fiatal srác a számban élvezzen el!

De valahogy nem akar összejönni...


Bpi/Bi

ápr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!