Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Élveztek már úgy a szádba,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élveztek már úgy a szádba, hogy meg volt beszélve, hogy ne oda menjen, de mégis megtette?

Figyelt kérdés
Mi volt a reakciótok?

ápr. 5. 19:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

15 voltam. A srác akivel kipróbáltam elsőre 22. Egy izmos birkozó. Úgy volt csak ő szop le. Kb 1 perc alatt elsültem. Utána az egészet gáznak találtam. Majd mondta, hogy ácsi nem megyek el míg ő el nem élvez. Szó se volt erről. Mondta, hogy az fix nem enged ki addig míg le nem szoptam.

Konkrétan megdugta a szám és tele élvezte. Sok spermája volt nagyon.


Hazafele is a sperma szagát éreztem az orromban. Sírtam annyira rossz élmény volt. Nagyon utálom azóta is a szájba élvezést és sose hagyom.

ápr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélés nélkül is lehet a számba élvezni. Azért szopok hogy érezzem, és élvezzem az ízét, és lenyeljem.
ápr. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
mélytorok előzte meg, hát könnyeztem, de nyeltem
ápr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem volt még ilyen, bár én szeretem, ha a számban mennek el, pontosabban a változatosságot kedvelem: egyszer a számba, máskor az arcomra szeretem kapni. De azt nem várhatja el senki, hogy lenyeljem, mivel az nem vonz engem. A g3ci íze érdekel, meg ahogy belelövik a számba, más esetben meg ahogy folyik az arcomon az ő gyönyöre...


Az első szopásomkor viszont kértem a partner, jelezze, ha épp lő, hogy számítsak rá. Rendes volt, időben szólt. Arról nem tehetett, hogy baromi erőset lőtt, tiszta "izomból". :D Egy pillanatra öklendeztem is, de nem bántam meg, csupán meglepődtem. Olyan erővel lövellt, hogy a fele a fejem mellett repült -mert ugye hamar kivettem a faszt a számból az öklendezésem után-, és az erdőben mögöttem egy bokor tetején landolt, meg a hajamon is egy része... Azóta megkédezem, ha csinálom valakinek, nem szokott-e túl erőset lőni? (Vele azóta se találkoztam, mert lelkileg semleges számomra).


Egyébként semmi gondom már avval, ha túl erős a lövés, csak számítsak rá. :) Ilyenkor meg tudnán oldani avval, hogy éppcsak az ajkaimhoz teszem a makkot, de jeleznie kell előtte. Habár eddig ő volt az egyetlen, akinek ekkorát repült a cucca... Mások belelőhetik a számba, máskor az arcomra, anélkül, hogy szólnának, mielőtt spriccelnek.

ápr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve azt élvezem benne, hogy a számba élveznek, de ettől függetlenül hatalmas nagy tahóságnak gondolom, amikor valaki direkt oylat tesz, amit a másik nem szeretne.
ápr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Az első alkalommal, mikor szoptunk a földre ment, de a másodiknál haverom kissé önfeledt állapotba került, és igaz megbeszéltük, hogy megpróbálunk egyszerre elélvezni elmondása szerint annyira jól szoptam, hogy nem bírta megállni, hogy ne lőjje a számba, hát meglepődtem nem tagadom :D

28f

ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!