Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Aktívok, ha egy szűz passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívok, ha egy szűz passzív érdeklődésű srácot és a barátnőjét dughatnátok meg, akkor hogyan csinálnátok? Hogy osztanátok meg az időt az két fél között? Melyiket mennyi ideig? stb.

Figyelt kérdés

Adott egy páros, egy lány és a párja, akit érdekel a passzív szerep egy férfival.

Izgatja őket a dugás hármasban egy másik férfival.

Az aktívok általában hogy osztják meg az idejüket? Mennyi ideig dugják a passzív férfit és mennyi ideig dugják a párját?

Mire számítsanak?



ápr. 13. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon sok mindentől függ:)

Nekem kb minden partnerrel más a szex.

Szóval függ az aktívtól, a passzív pasitól és a párjától .

De az ilyesmit nem árt megbeszélni a szex előtt... Kinek mi a vágya stb...

Legalábbis én előre tisztázom az ilyesmit ha új partnerem van. Szóval ezt hármasban beszéljétek meg szerintem.

ápr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 köszi a tippet:)

bár még nincs konkrét jelölt és nem is lesz mostanában, mert nincs olyan ismerősünk aki szívesen dugna egy passzív férfit

ápr. 13. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#2 Szívesen. Voltam párszor hármasban, egyébként sem árt előtte tisztázni sok mindent. Szóval mindenképp kell egy beszélgetés előtte. Gondolom nektek sem mindegy kit vesztek be harmadiknak szóval kicsit mindenképp meg kell ismerni.

Nyilván sok függ az aktív vágyaitól, hogy férfival vagy nővel élvezi e inkább. De nyilván a ti vágyaitok is számítanak hiszen mindennek a közös megegyezés az alapja.

ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam ilyenbe bár ott kölcsönösen oda-vissza megdugtuk egymást,de a haverom felesége csak nézte , illetve a végén kinyalta a haverom, de szerintem minden ilyen más, nekem is csak egyszer jött össze az életbe
ápr. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!