Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves felnőtt nő társaim, Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves felnőtt nő társaim, Ti is voltatok már úgy, hogy nem tudtátok, hogy a pasi akar-e valamit, vagy nem?

Figyelt kérdés

Úgyértem, hogy mikor beszélgetni akarsz vele messengeren, akkor nagyon passzív, (igennel és nemmel felel és semmit sem érdeklődik) de mikor rákérdezek, hogy akar-e tőlem valamit, akkor igent mond. Találkozni egyelőre nem szeretne, csak ez agy egy módja a beszélgetésnek. Meddig kell ezt folytatni? Mindig csak én keresem. Ti voltatok ilyen helyzetben? Elmesélnéd? Mi lett a megoldás? Köszönöm!

Kérlek, hogy a válaszba nemet és életkort írjatok.

Én 35 éves nő vagyok.



2021. okt. 19. 14:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Kuka, mondom ezt ferfikent. Akit en akarok, azert teszek is. HA a szavak es a tettek ellentmondanak egymasnak, akkor a tetteket kell nezni.


44

2021. okt. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval. Ha akart tőled valamit egy férfi, akkor azt lehet érezni. Ne te fuss utána.
2021. okt. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
szoval online beszelgetni nem lehet vele, de talalkozni se szeretne. kesz fonyeremeny! ahogy mar elottem is mondtak, felejtos. lehet, csak nincsenek kommunikacios skilljei vagy bena, teljesen mindegy, az ilyennel nem erdemes kezdeni, ha normalis beszelgetesre se kepes.
2021. okt. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
De akkor miért mondja, hogy szeretne ismerkedni? Annyira összezavar... 40 éves. Olyan rövid az élet. Sose voltam még ilyen helyzetben, mindig nekem kell keresni őt. fogalmam sincs, hogy merre van az arra, ez lenne a 2. kapcsolatom.
2021. okt. 19. 14:18
 5/29 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy én szeretem őt és félek, hogy egész életemben bánni fogom, ha elengedem.
2021. okt. 19. 14:21
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kicsit is korbekerdezel a noismeroseid kozott, akkor meg fogjak mondani, hogy az ilyen nagy esellyel egy lusta,, teged leszaro here lesz, akit jobb messzirol kerulni. Tehat nem azt kell banni, hogy hagyod elengedni, hanem azt, hogy idot pazaroltal ra. Basszus 35 evesen azert lehetne mar tobb tartasod, onismereted, hogy ne kelljen lemenned kutyaba. Kezeltetni kene a megfelelesi kenyszered. A kenyszeres dolgok sulyos lelki problemakat takarnak. Neked ezzel kene most foglalkoznod, nem a parkeresessel.
2021. okt. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
84%
Hiába ragaszkodnál hozzá, ha ő nem annyira akarja ezt az egészet . Feleslegesen pazarlod az idődet.
2021. okt. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Biztos is vannak lelki problémámim, de tényleg nagyon félek, hogy elveszítem és régóta vagyok már szingli... nem szeretném macskákkal leélni az életem. Csak úgy tűnjek el neki? Vagy köszönjek el tőle? Tudom, hogy 35 vagyok... de tényleg nem tudom... elmondjam neki, hogy szeretem? Te mit szólnál hozzá férfiként?
2021. okt. 19. 14:36
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztál már vele egyáltalán?
2021. okt. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
93%

"Találkozni egyelőre nem szeretne"

Ha jól értem ez csak egy online dolog köztetek? Nem is találkoztatok még?


"elmondjam neki, hogy szeretem?"

Hogy vagy szerelmes valakibe, ha nem is találkoztál vele?


Ez nem szerelem, hanem félelem!

"tényleg nagyon félek, hogy elveszítem és régóta vagyok már szingli."


Lehetne társfüggőségnek is nevezni, de itt még az sem áll fenn, mert nem a társad, de te már függő vagy!

Ha egy férfit igazán érdekel egy nő, akkor mindent megtesz, hogy együtt legyenek!

Szerintem neked előbb saját magadon kellene elgondolkodnod!

Olvass önismereti és párkapcsolati problémákról szóló könyveket!

2021. okt. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!