Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez nem is igazi biszexualitás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem is igazi biszexualitás?

Figyelt kérdés

Középiskolában lány, és titokban egy fiú crushom is volt. Eddig csak lánnyal, és transz lánnyal volt alkalmam lefeküdni, kizárólag aktív szerepben, szopni se szoptam soha.


Most ott tartok, hogy fiúval is kipróbálnám, de félek, hogy valami pl. szőrzet taszítani fog. Grindr-en is a transzokon kívül próbálom a kisfiúsabb srácokat keresni. Az olyan férfiak mint pl. Henry Cavill, hiába jól néznek ki, engem taszítanak, fel sem áll rájuk, mert túl férfiasak, viszont egy femboy, vagy lányos twink sráccal komoly kapcsolatot is el tudnék képzelni, ugyanúgy mint nővel.



máj. 12. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Korod? Fiú vagy lány vagy?
máj. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Hát lehet nem teljes biszex, de biztos nem hetero. Biztos erre is kitaláltak vagy majd kitalálnak valamilyen szót.
máj. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1: 27, férfi.
máj. 12. 21:40
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
A legnagyobb problémád az lesz, ha kipróbálod a szopást, hogy megtanulsz magyarul, és nem crushod lesz, hanem bármi más, akármit is jelent maga ez a szó.
máj. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4: Értem, hogy aluliskolázott vagy, de legalább ne reklámoznád itt.
máj. 14. 09:26
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
ezzel nem vagy egyedül viszont én még transz lánnyal nem volt még alkalmam lefeküdni meg hetero lánnyal sem viszont transz lányok jobban bejönnek nekem mint hetero, kicsit irigyellek hogy már neked volt ilyen alkalmad.
máj. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

#5

Értem, hogy a nagy anyoniskolázottságod miatt lassan csak angolul vagy hajlandó beszélni, írni, de Magyarországon még a magyar a hivatalos nyelv. Azon kellene megtanulnod kifejezni magad.

máj. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Dehogynem biszexualitas, egyszeruen jobban bejon a fasz neked, ha noiesseg is tarsul hozza. Most irod, hogy transz novel voltal mar (ott hivatalosan kitudod magyarazni, hogy "no" volt, mert az illeto annak erzi magat). De egy femboy, egy lanyosabb, kisfiusabb ferfi nem erzi magat annak, te egy husver, ferfi mentalitasu emberrel skarsz szexelni. Ez biszexulaitas.
máj. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Pluszba meg irod is, hogy nem csak megdugni akarod oket, hanem romantikus gondolataid is vannak veluk, jarnal veluk. Ez miert ne lenne igazi biszexulalitas?! A melegek se melegek, mert egy nyavogo, sminelo es affektalo meleg a parjuk?! Dehogynem!
máj. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#8-9: Köszönöm, így már megnyugodtam egy kicsit.
máj. 15. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!