Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez nem is igazi biszexualitás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem is igazi biszexualitás?

Figyelt kérdés

Középiskolában lány, és titokban egy fiú crushom is volt. Eddig csak lánnyal, és transz lánnyal volt alkalmam lefeküdni, kizárólag aktív szerepben, szopni se szoptam soha.


Most ott tartok, hogy fiúval is kipróbálnám, de félek, hogy valami pl. szőrzet taszítani fog. Grindr-en is a transzokon kívül próbálom a kisfiúsabb srácokat keresni. Az olyan férfiak mint pl. Henry Cavill, hiába jól néznek ki, engem taszítanak, fel sem áll rájuk, mert túl férfiasak, viszont egy femboy, vagy lányos twink sráccal komoly kapcsolatot is el tudnék képzelni, ugyanúgy mint nővel.



máj. 12. 21:00
1 2
 11/12 Nincstovább ***** válasza:
90%

Kedveském :)


Nekem úgy tűnik, hogy még bőven próbálgatod a szárnyaidat.

Ahogy előttem is mondták, nyilván nem vagy hetero :)

Mindenkinek megvannak azok a vonások, testi adottságok, amik számára vonzóvá tesznek egy embert. Nálad nem pálya a túl maszkulin vonás, ami nőknél is előfordul, ha hiszed ha nem :) Nekem, ha választanom kellene Johnny Depp és mondjuk Henry Cavill között, Johnny-t választanám szemrebbenés nélkül xD Mondjuk nem sok férfit tudok mondani, aki überelné őt nálam :) Nőknél viszont Salma Hayek és Scarlett Johansson, Nava Mau számomra ugyanúgy favorit, mint Michelle Rodriguez vagy Kristen Stewart :)

Engem férfin nem zavar a szőrzet, egy nőnél már kevésbé tartom esztétikusnak. Azonban ismerek olyan hetero nőt, aki férfiakon se szereti :)

Ha izgat az orál gondolata egy férfival, akkor ne tartsd magadban :)

Fel a fejjel, nem kell mindig valahova besorolni magunkat, csak azért, hogy valahova tartozzunk :)


32/N

máj. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony igazi biszexulalitás.
máj. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!