Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Rossz dolog azonos nemmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz dolog azonos nemmel kipróbálni?

Figyelt kérdés
Baráti társaság elhívott egy szexklubba, de még nem tudom, hogy menjek-e. Férfiak kizárva mert tisztelem a barátomat, de a nők már más kérdés. Kicsit izgat a gondolat, de nem tudom. Szerintem nem nagy ügy ha azonos nemmel történik. Ti mit gondoltok?

máj. 24. 00:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Ha ellenkező neművel csak azért nem fogsz összefeküdni, mert megcsalásnak, etikailag helytelennek tartod, akkor azonos neművel is ugyanannyira rossznak, megcsalásnak számít. Ha benne vagy egy nem nyitott kapcsolatban, akkor azonos neművel se számít kevésbé félrek.rásnak a félrek.rás.


Pont ezért a mentalitásért húzzák sokan az orrukat a biszexekre, mert az ilyen példákat látva azt hiszik, hogy az azonos nemű szex vagy azonos nemű kapcsolat mindenki szemében alsóbbrendű, jelentéktelenebb a hetero szexhez és hetero kapcsolathoz képest.

máj. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Kérdés, hogy a barátod mit szól hozzá, egyáltalán tudatod-e vele? Szerelem nem tűr el semmilyen harmadik személyt, de szexpartnerségbe belefér. A barátod lehet, hogy megcsalásnak fogja minősíteni ha megtudja, ezzel számolj! És azzal is számolj, hogy esetleg annyira megtetszik a dolog, hogy tartósan női szeretőd lesz. Viszont ha nem próbálod ki, akkor soha nem tudod meg, hogy mit hagytál ki, és egész életedben sajnálni fogod. De ahhoz, hogy ez a próba kellemes élményt nyújtson ahhoz az is kell, hogy a partner tetszen neked, testileg is szimpatikus legyen. Ezen az oldalon mindenki javaslata a kibicek felelőtlenségével történik, viszont a döntésed jó voltát te élvezed, hibáját te szenveded.
máj. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
A kettesnek igaza van. Én a helyedben kipróbálnám. Fiatalon sosem mertem kipróbálni a szexuális fantáziáimat. Most házasan már nincs esélyem. Pedig sokat vágyódom, ami belülről emészt. Inkább próbáltam volna ki és max egy rossz emlék, mint az örök vágyakozás. 39F
máj. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igy van, csald csak meg a baratodat, nem szamit

Es még a ferfiakra mondjak hogy osztonlények

máj. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalás az megcsalás, akkor is ha azonos neművel történik. Ha valóban tiszteled a barátodat, nem mész ebbe bele. Más kérdés ha nyitott kapcsolatban vagytok, de ahogy a szavaidból leveszem, nem ilyenről van szó.
máj. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
Én megmondtam a csajomnak, hogy nőkkel azt csinál amit akar.
máj. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Nőként az a legjobb
máj. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne hagyd ki. 27L
máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
Puhatold ki, hogy megengedne e.
máj. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi a logika nálatok,akik szerint azonos neművel nem számít megcsalásnak?Esküszöm,hogy sosem fogom megérteni.

Beszéljétek meg és támasszátok fel a határokat.Viszont lehet,hogy a jövőben akár rámehet a kapcsolatotok.

máj. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!