Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen jelei vannak annak, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak annak, ha valaki bi vagy meleg?

Figyelt kérdés
Bennem is van hajlam és szeretném ha nem látszana véletlen se.

2012. jún. 2. 18:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
17%

Neked kéne legjobban tudnod ha már bi vagy...

Főleg 26 évesen.

2012. jún. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
70%
igen, ezért is tudom a legjobban, menj le bármelyik melegbárba, és kérdezz meg nyugodtan akárkit
2012. jún. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
70%
minden bisex meleg, de nem minden meleg bisex, igy érthetőbb, amit irtam feljebb? részhalmaz
2012. jún. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
15%

A biszex az biszex, a meleg az meleg. Ez iszonyatos f@szság amit te mondasz már bocs.

Ha nőkkel ÉS férfiakkal IS élvezed/kívánod a szexet nem vagy meleg hanem biszex.

Komoly fogalom gondok vannak. Elvagy tájolva.

Ezek nem halmazelmélet isten áldjon, hogy aki meleg is meg hetero is az biszex...

Ne legyél buta légyszves.

2012. jún. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
70%

gratulálok mindenkinek, aki okosabb nálam, aki meleg, és biszex :D ezzel valami kisebbrendűséget akartok igazolni?


"Ezek nem halmazelmélet isten áldjon, hogy aki meleg is meg hetero is az biszex..."


nem is ezt irtam, úgyhogy olvasd még el párszor, és próbáld értelmezni. hetero - meleg (straight-gay), a biszex pedig a meleghez tartozik. de tényleg nem fogom többször leirni ha ilyen értetlenek vagytok.

2012. jún. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
17%

De NEM tartozik. Miért vagy barom?

Van a heteroszexuális, homoszexuális, és a biszexuális.

A biszexuálitás nem a homoszexuálitás egyik oldalága, az egy másik külön dolog/beállítottság könyörgöm. Aki biszex az biszex, aki meleg az meleg, aki biszex az NEM meleg mert nőkhöz is vonzódik. Én látom és értem amit mondasz, csak az a helyzet, hogy amit mondasz f@szság már bocs... Téma lezárva. Konklúzió: Igen jobban tudom nálad.

Elég szomorú, hogy nem vagy tisztába a dolgokkal.

És igen az írtad...

2012. jún. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
61%

A melegség nem azt jelenti, hogy nem hetero.

A meleg egy szinonimája a homoszexuálisnak.

Ami márpedig nem biszexualitás...

Itt van a gond nálad.

2012. jún. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
8%
Lepontozhattok 0-ra de attól még nekem van igazam...
2012. jún. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam nem igazán lehet észre venni hogy meleg vagyok. Kb semmi külső jele nincs. Jó néha megnézek egy-egy fiút, de azt se feltűnően.

18/F

2012. jún. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
89%

aztaxDD meleg biszex hetero..ne veszekedjetek feleslegesen úgyse tudjátok meggyőzni egymást...meg sztem mér magatok se tudjátok h mivan..

DEEE..

...

...

aki biszex az nem meleg..

...

....

haneeem....

...

....

...

...

.

...

...

...

...

...

BISZEXX:DDD

2012. jún. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!