Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen jelei vannak annak, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak annak, ha valaki bi vagy meleg?

Figyelt kérdés
Bennem is van hajlam és szeretném ha nem látszana véletlen se.

2012. jún. 2. 18:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
78%
Okosok :D akkor elmagyarázom a meleg és biszex nem ugyanaz a meleg csak fiukkal van, a biszex ink fiukkal kalandozik de komolyan csak növel van , érthetööö??? 18/fiu ( meleg)
2012. jún. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

najó előző én most egész napre le lettem fárasztva -.-

te jól érzed magad?nem azért de egy melegtől nem vártam volna h ilyen hülyeséget mond.honnan a kakiból szeded h aki biszex az inkább pasikkal szexel de nőkkel van komolyabban?

ez baromság..van olyan biszex pasi is aki pasikkal szexl és jár..de nőkkel pl csak szexel és soha nem járna nővel..többféle biszex van...de a biszex az mindkétnemhez vonzódik!csak van aki nem egyenlően..és van aki a saját nemével csak szexelni tud..de van aki szerelmes is tud lenni a sajá nemébe..ez változó!!!

és tudom h nem vagyok vmi okos de amit most írtam az az igazság!

2012. jún. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
jó mondjuk szerintem is a legtöbb biszex pasi az legötbbet pasikkal szexel és nőkkel jár..de akkor se az összes biszex pasi!
2012. jún. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
78%

Emberek, itt valaki kérdezett valamit!

Nem fogjátok meggyőzni egymást!

Vitassátok meg privátban vagy válaszoljatok!

OMG

2016. jan. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!