Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet h meleg? Mik a jelei?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet h meleg? Mik a jelei?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy sráccal néhányszor ,nekem tetszett,érdekelt maga az ember . Először úgy tűnt ő is érdeklődő(ő keresett meg) ..de aztán csak azt vettem észre h olyan fura ..mintha semmi érzés nem lenne benne :/ ..és semmi 'szexualitás'..


Valami fura rossz érzésem lett..(és nem azért mert esetleg én nem tetszettem neki ,hanem mert olyan mintha a női nemmel nem lenne kapcsolatban :( ..

(évek óta nem volt barátnője se kapcsolat és 29 éves lesz.. )


Szerintetek ?? V valami más lehet a háttérben ?


2011. dec. 30. 23:57
1 2
 1/14 anonim válasza:
12%
Ráversz a gyerekre egy tojást, ha megsül akk meleg :S
2011. dec. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
légyszi komoly válaszokat írjatok !! legalább csak annyit h gyanús e vagy sem ..
2011. dec. 31. 00:10
 3/14 anonim ***** válasza:
leírnád hogyan viselkedik?
2011. dec. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Láttad már pasikkal kézen fogva járkálni , vagy valami félreérthetetlen szituációban ?

Ha nem akkor egész egyszerűen lehet hogy csak nem tudja hogyan kell a nőkkel viselkedni.

2011. dec. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

komolyan ilyetén még nem tapasztaltam korábban .. mikor csókolóztunk ..olyan volt mintha nem lenne ott.. vagyis csinálja mert "jó" de maga az ember nincs ott. mint egy gép amin megnyomod a b programot ..nem volt semmi átmenet, finomság, ..érzékenység ..

olyan volt sokszor mikor beszélgettünk h mintha nem ott lenne ..és persze elmondta többször is sokat jelentek neki, és h kapcsolatot szeretne ..de a metakommunikációjában semmi erre utaló és személyes nem volt .


Haveri társasága nagy, szabadidejében velük van, de ott is egy két lány van csak ritkán. ÉS csak azt éreztem h valami van a háttérben ..és nem teljesen őszinte . ha jól tudom több mint kettő és fél éve nem volt szexkapcsolata sem ,párkapcsolata pedig a leghosszabb 4 hónap volt .29 éves..

2011. dec. 31. 00:36
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Legyél vele sokat , és ha már megbízik benned teljesen úgy is elmondaná ha valami gond van , vagy kérdezz rá ilyen esetekben hogy mi a baj, mert úgy érzed mintha máshol járna.
2011. dec. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján rávágtam volna hogy igen meleg, de elbizonytalanodtam. Egyáltalán nem vagyok biztos benne, sőt szerintem inkább csak esetlen. Szerntem is hamar a végére lehet járni, ha sok időt töltesz el vele. Bár az apró jeleket a baráti társaságban sokkal könnyebb észrevenni.
2011. dec. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
9%
Elpattan a hőmérő mikor közel rakod hozzá.
2012. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Még annyi h helyes, jóképű az arcában van sárm de mégis ..olyan az arca mintha most töltené a 18-at ..


A normális válaszokat továbbiakban is köszönöm!!

2012. jan. 2. 17:50
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Ő ilyen, valószínűleg nem azért mert meleg. Szerintem szimplán kifogtál egy defektes csávót :/
2012. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!