Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuálisok, Leszbikusok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuálisok, Leszbikusok! Nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Nőies, fiúsabb, rövidhajú, hosszúhajú, smink, öltözködés, viselkedés..:) Meg ezeken kívül mik számítanak, mik tetszenek, mit néztek meg?

Kort és orientációt kérnék szépen!:D

Köszönöm előre is!



2013. máj. 23. 22:19
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Vekony, nem gebe, hanem izmos, formas, nem tul magas, voros haju, intelligens, erdeklodo, humoros


Ezzel szemben pasiban, kozepmagas, sotet haju, kisportolt, de nem tul izmos, intelligens, nyugodt, humoros


Es amig pasiban a bejon olyan, aki nem tokeletesen jokepu, addig noben sokkal inkabb a kulsosegek szamitanak, viszont mndket nembol preferalom a nalam fiatalabbakat, foleg nok eseten.


34 N bi

2013. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Nálam picivel magasabb, hosszú sötét hajú lányok azok akiken tényleg megakad a szemem. Vékony, de a sportos alkat is egy plusz. Kevés vagy nagyon enyhe smink, lehet kissé fiús viselkedésben nem igazán zavar, én magam is ilyen vagyok (kinézetben abszolút lányos, de mégis mások szerint vannak fiúsabb "megmozdulásaim", gondolataim).

Nálam nagyon fontos a zenei ízlés, az értelem, és a nyitottság a világra. Az utóbbi kifejezetten, mert bár én is nyitott vagyok, elég zárkózott tudok lenni eleinte.

Bi

2013. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
nagyrészt azt írtátok hogy a nőies lányok jönnek be, akkor ti fiúsabbak vagytok vagy ugyanúgy csajosak?
2013. máj. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló vagyok.


Én nőies vagyok és csak nőies partnert tudok elképzelni. Igazából engem is meglep, hogy nem írt még ide olyan, akinek fiús lányok jönnének be. Én nem tudom mi vonzó rajtuk, de sokszor hallom itt más kérdésnél, hogy az jön be egyeseknek.

2013. máj. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

A magas,vékony,kismellű,kerek se-ggű,vidám,bujós,beválalós,sportos lányokat szeretem.Az öltözködése divatos,legyen és ne,vagy nagyon minimálisan smikeljen.

28/F/bi

2013. máj. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

44 éve leszbikus, fiús lány vagyok.

Legyen alacsony, nem kövér, kis mellű, rövid hajú. Sportos, de legalább uni. Természetes - öltözködésben és viselkedésben. Ha sminkel is ne látszódjon.

Nagyon fontos nekem a szem, az arc, a nézés a kisugárzás.

Elengedhetetlen, hogy hasonlóan álljunk a világ dolgaihoz.

2013. máj. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

10-es válaszoló vagyok.

Én közép-magas hosszú barna hajú/szemű, kissé fiús öltözködésű lány vagyok, de szoktam csajosabban is öltözködni meg viselkedni.

Nem mondanám magam sem butch-nak sem femme-nek. Inkább ilyen köztes :)

2013. máj. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

A nőiesebb lányok jönnek be..legalábbis eddig azt hittem.

Aztán megismerkedtem egy fiúsabb lánnyal, és a belsője teljesen megfogott, beleszerettem... Ő ilyen kivétel lehet, mert a fiús lányok nem jönnek be :)

Én is lányosabb lány vagyok, laza, sportos, mikor milyen :D de nem fiús :)

2013. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Hopp, előző vagyok.

Ez lemaradt: 20 bi

2013. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Nekem is a noiesebb tipusu lanyok tetszenek. En magam nagyobb mellu karcsu, szoke haju kek szemu no vagyok. Tetszik a hosszu haj, ami lehet voros, fekete, barna, akarmi. Legyen helyes arca, jo alakja, es egyenisege. Nem tudom elkepzelni, hogy egy fiusabb lany vonzana. Akkor mar inkabb maradok a fiuknal, hiszen egy not pont azert akarok, mert noies.


28/bi

2013. máj. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!