Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuálisok, Leszbikusok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuálisok, Leszbikusok! Nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Nőies, fiúsabb, rövidhajú, hosszúhajú, smink, öltözködés, viselkedés..:) Meg ezeken kívül mik számítanak, mik tetszenek, mit néztek meg?

Kort és orientációt kérnék szépen!:D

Köszönöm előre is!



2013. máj. 23. 22:19
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

18/L/L

én kifejezetten szeretem a fiús lányokat, főleg, ha extrém a hajviseletük, vagy az öltözködésük. leginkább a művészlelkek vonzanak. de nem igazán a külső alapján választok/választottam párt.

2013. máj. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Nőies vagyok, és csak a nőies lányok jönnek be. Rövidhaj, duci, trottyos nadrág kizárva. Én szeretem ha egy picit idősebb, pár évvel. Ami mindenképpen fontos, az a vékonyabb formás testalkat, nem izmos (!). Kicsi, kerek fenék. Sötétebb haj és szem, de ez mindegy. Magasságra 170 centi körül, ez fontos...

Hosszú haj, sminkből tetszik a több, öltözködésre az az "öröklány", vagány, sötét színek, farmer, Ramones-es póló, karkötők, tetoválások... :)) Viselkedésre tetszik ha nem az a hangos típus, de mégis a vagány, aki megmondja a frankót, elküld bárkit a pics@ba, gátlástalan (nem ízléstelen), őrült, értelmes, akinek fontosabb egy átbeszélgetett vagy átszexelt éjszaka, minthogy másnapra kipihent legyen a munkába.


Mit nézek meg... A cipőjét. Azt, hogy mennyire ápolt, a haját, a körmeit, és úgy egyben mindent.

Ideál nincs, tetszik Megan Foxtól kezdve Marisa Tomei-ig bárki, akiben megfog valami.

21/L/L

2013. máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Csakis a nőiesek! Inkább hosszabbhajú (fekete vagy sötétbarna), smink nem fontos, öltözködés hétköznapi, magasságot tekitnve ne legyen 2 méter magas :D ( 170 cm vagyok). Testalkatot tekintve: átlagos

21/L leszbikus

2013. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Nőies vagyok én is, nyugisabb, tehát szintén nyugis lánnyal tudnék élni. Szóval, aki diszkóról diszkóra jár annyira nem jön be. A külső és a belső egyaránt fontos, mert a külső megfog a belső megtart :)

Egyébként fekete (festett) hajam van, zöld szem, 170 cm és átlagos alkaltú

2013. máj. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Nagyon kedvelem a nálam sokkal idősebb, nőies, szép, normál alkatú nőket. Fontos számomra továbbá, hogy szellemi társam is legyen az illető, legyen vmilyen közös érdeklődésünk,hobbink, tudjunk bármiről beszélgetni, együtt nevetni, néha nagyokat hallgatni.Az a fontos ,hogy ha ránézek, azt érezzem, hogy boldog vagyok. :) Én is nőies vagyok és normál alkatú. Kár ,hogy nőies leszbikus vagy biszex nőt , aki idősebb, nehéz találni...:( legalábbis én még nem találtam...



26/N (leszbikus)

2014. márc. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Ha van itt olyan idősebb, nőies, normál alkatú nő, aki kedveli a 20as éveikben járó nőies lányokat, nyugodtan írhat privátba:)
2014. márc. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
25# bocsi hogy írok, csak jó tudni (látni), hogy vannak olyan fiatal lányok,(pl rajtam kívül is) akiknek az idősebbek jönnek be, itt azért elég kevéssel találkozni. Főleg ha ezt valaki felvállalja, akkor meg már mindenki "anyakomplexusozik" jobbra balra. Bár aztán ki tudja ugye, hogy kinél mit jelent korban az hogy idősebb :D
2014. márc. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
25ös vagyok. Igen én is észrevettem, hogyha vki az idősebb, szép nőket szereti, akkor ezt rásütik, hogy hát ő tuti anyakomplexusos. ez egyáltalán nem biztos, lehet hogy azért vonzódik valaki idősebbekhez, mert velük az azonos szellemi-érzelmi hullámhosszt könnyeben megtalálja, mint a vele egykorúakkal vagy nála fiatalabbal(nekem pl fiatal lányok sosem jöttek be ilyen szempontból...)ráadásul sztem semmi sem szexibb, mint érett, csinos nő,mert ők tényleg igazán nők:)
2014. márc. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Nőies, de sportos. Azaz sem a butch sem a cicababa nem jön be.

A haj ne legyen tüsi, de ha jó a fazonja lehet rövid. A vállnál viszont max pár centivel érjen lejjebb. A nagyon hosszú hajat senkinél sem szeretem :S

Smink vagy ne legyen, vagy csak kevés, de tudjon enélkül is boltba menni.

Ruha: Kockás szoknya, deszkás cipő, csőnaci, póló, tornacipő, esetleg topánka. Lényeg: elegáns/sportos/lázadó

Viselkedésben (nemtom miért), de a tipikusan kis szerencsétlen, mosolygós, kétbalkezes lányok vagy a belevaló, öröklázadó rosszlányokra bukok.

Számít: Értelmes legyen! Ne attól érezze magát felnőttnek vagy menőnek, hogy ész nélkül piál, szexel, bulizik, cigizik, hanem lehessen vele beszélgetni komoly témákról is.

A tekintetét nézem meg. Azt tapasztaltam, hogy igaz az a mondás, hogy a szem a lélek tükre.

Lehet vékony vagy duci, kismellű, nagymellű, alacsony, magas, ... A stílus és a tekintet a lényeg nekem!

22/biszex

2014. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:

Nőies hosszú hajú szolid smink az öltözködés szinte mindegy alacsony legyen vagy ugyanolyan magas mint én bújós aranyos vicces, de tud komoly lenni és legyen intelligens:)

18/L/Bi

2016. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!