Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nektek mi a legvadabb fantáziá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a legvadabb fantáziátok, amit nem biztos, hogy valaha meg mertek majd valósítani?

Figyelt kérdés
Nekem egy másik srácnak való kiszolgáltatottság. Megérkezem, idegen terep. A lakás ajtaja nyitva, bemegyek, meztelenre vetkőzöm és letérdelek. Sehol senki, percekig csak várakozom, majd egyszercsak az egyik szobából előjön egy maszkos férfi, ő szigorúan ruhában (az elején mindenképp). A hajamba markol, ad egy pofont. Négykézláb a szobába vezet, ott egy ágyra vagy asztalra hasaltat, és elkezd fenekelni egy vonalzóval. Csipeszek is jöhetnek, esetleg viasz. Majd megint letérdeltet, előveszi a farkát, és hosszan, alázva megszopat, közben pofozgat a farkával, a hajamba markol, erősen megcsavarja a mellbimbóimat, ilyesmi. Esetleg a kezeimet is hátrakötözi előtte. Aztán ha megunja, vagy elélvez, akkor egyszerűen otthagy. Én felöltözöm, és elmegyek. Semmi különösebb csevegés vagy ilyesmi. Kb. beszélni sem muszáj, max az egyértelmű utasítások, h mit hogy csináljak.

2013. jún. 12. 20:25
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy apum megbüntet amiért engedelmetlen voltam. Lehúzza a bugyim a falhoz állít, pucsitanom kell és ő meg elveri a fenekem. És ezt végig nézi az öcsém és nővérem barátja is aztán nevetnek rajtam.

Volt olyan, hogy azt is Elképzeltem, hogy teljesen meztelenre vetkőztetnek, és megfogdossák a melleim a puncim és nevetnek amiért én benedvesedtem, ezért még nagyobb büntetéskénk megujjaznak felváltva miközben én már tocsogok a nedvemben...


24N

2017. máj. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
Szüleim elutaznak külföldre 1 hétre. Én szokás szerint péntek délután megyek a matek tanárnőmhöz külön órára gyakorolni (ő egy 43 éves bomba). Eltelik az óra, segít megcsinálni a házit stb..utána amikor indulnék haza, megtudja tőlem, hogy otthon lennék a házban egyedül 1 hétig. Felajánlja hogy aludjak nála vasárnapig nyugodtan, filmezünk, matekozunk még stb. Elfogadnám izgatottan aztán kefélnénk órákig naponta, megengedné hogy óvszer nélkül beléélvezzek és gyereket csinálnék neki XD persze szülők elől eltitkolná hogy kitől van. Jah amúgy én nagykorú 18/F vagyok szoval jo lenne..A matek tanárom nem az én sulimba jár szóval no para
2019. dec. 2. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!