Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nektek mi a legvadabb fantáziá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a legvadabb fantáziátok, amit nem biztos, hogy valaha meg mertek majd valósítani?

Figyelt kérdés
Nekem egy másik srácnak való kiszolgáltatottság. Megérkezem, idegen terep. A lakás ajtaja nyitva, bemegyek, meztelenre vetkőzöm és letérdelek. Sehol senki, percekig csak várakozom, majd egyszercsak az egyik szobából előjön egy maszkos férfi, ő szigorúan ruhában (az elején mindenképp). A hajamba markol, ad egy pofont. Négykézláb a szobába vezet, ott egy ágyra vagy asztalra hasaltat, és elkezd fenekelni egy vonalzóval. Csipeszek is jöhetnek, esetleg viasz. Majd megint letérdeltet, előveszi a farkát, és hosszan, alázva megszopat, közben pofozgat a farkával, a hajamba markol, erősen megcsavarja a mellbimbóimat, ilyesmi. Esetleg a kezeimet is hátrakötözi előtte. Aztán ha megunja, vagy elélvez, akkor egyszerűen otthagy. Én felöltözöm, és elmegyek. Semmi különösebb csevegés vagy ilyesmi. Kb. beszélni sem muszáj, max az egyértelmű utasítások, h mit hogy csináljak.

2013. jún. 12. 20:25
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
78%

Nekem több is van, igazán jó kérdés :)

1. 2 lánnyal

2. 2-en vagy többen egy lánnyal

3. 1 lány felcsatolhatóssal betámad

4. Hasonló, hogy egy srác bejön mikor be van kötve a szemem és megszopat

5. 2 sráccal lenni akik meg is dugnak valamint egymást szopjuk

6. Félre lépni, titkos kapcsolatot létesíteni

2016. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
61%
Hogy a párom egy erős kezű domina legyen. Rendszeressen gyötörje a nemi szervem ha nem rendesen viselkedek. Akár korbáccsal, csipesszel, viasszal. Perverz dolgokra kényszerítsen. Pl.: kényszer francia akár neki, akár idegen férfiaknak. Forced bi. Pissing. De rakhatna rám erényövet is.
2016. aug. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
83%

A tesommal,barátnőmmel és unokahugommal,egy laza orgia.

Aztán az unokahugival egy hosszab perverzebb menet.

2016. aug. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
9%

Vonzanak a kakis videók, izgatnak...... De ..... Utálnám a szagát meg egyebet, tehát amit én szeretnék: gyönyörűen tisztára mosni a hátsó traktust egészen jó mèlyen (magamnak is így szoktam, ez maga egy komoly izgató procedúra a beöntés, igen bi vagyok, szeretem ha jó seggberaknak) majd lelenyomni mindenféle finomsággal, tejcsoki, süti egyebek, na és ezt az egészet jól belenyomná a számba, és én élvezném ahogy a finom popóból az arcomba, számba ömlene a trutyi......

51F

2016. aug. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
61%
Tehetetlenség. Hogy a párom domináns legyen, hogy minden az ő kedve szerint működjön, hogy nekem fájjon. Eszközök nélkül. Fojtogasson, pofozzon fel. Amolyan JXH kapcsolat lenne az egész.
2016. aug. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
93%
hogy két pasi elkap és elvisznek egy helyre ahol csinálhatnak velem amit akarnak
2016. aug. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
60%

Nekem az hogy valaki keményen, kíméletlenül szájbakúrjon, megszopasson durván, akár hányásig. Tudom hogy elég beteg, de valamiért már régóta izgat ez.

F

2016. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%
a férjem legjobb barátjával és a 17 éves fiával egy álló napig dugni, orrba szájba!
2016. aug. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
74%
Azt a qrva mik vannak.
2016. aug. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
81%
Megdugni egy lányt úgy hogy először találkozunk nem tudom a nevét nem szólunk egy szót sem
2017. máj. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!