Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nektek mi a legvadabb fantáziá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a legvadabb fantáziátok, amit nem biztos, hogy valaha meg mertek majd valósítani?

Figyelt kérdés
Nekem egy másik srácnak való kiszolgáltatottság. Megérkezem, idegen terep. A lakás ajtaja nyitva, bemegyek, meztelenre vetkőzöm és letérdelek. Sehol senki, percekig csak várakozom, majd egyszercsak az egyik szobából előjön egy maszkos férfi, ő szigorúan ruhában (az elején mindenképp). A hajamba markol, ad egy pofont. Négykézláb a szobába vezet, ott egy ágyra vagy asztalra hasaltat, és elkezd fenekelni egy vonalzóval. Csipeszek is jöhetnek, esetleg viasz. Majd megint letérdeltet, előveszi a farkát, és hosszan, alázva megszopat, közben pofozgat a farkával, a hajamba markol, erősen megcsavarja a mellbimbóimat, ilyesmi. Esetleg a kezeimet is hátrakötözi előtte. Aztán ha megunja, vagy elélvez, akkor egyszerűen otthagy. Én felöltözöm, és elmegyek. Semmi különösebb csevegés vagy ilyesmi. Kb. beszélni sem muszáj, max az egyértelmű utasítások, h mit hogy csináljak.

2013. jún. 12. 20:25
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
3%
En evekig arrol almodoztam hogyha majd gyermekem lesz (lany) en fogom szepen lassan torodbe es szeretettel bevezetni a szeretkezes vilagaba. De lassan kezdem atlatni ez butasag. Talan a kedvesemtol vettem at aki mindig is kivanta az apucijat es ez engem izgatott.
2013. júl. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
Ehh.
2013. júl. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként az izgatna nagyon, ha háton meztelenül feküdni egy ágyon álló farokkal. Bejönne egy nő, rá nyomná a punciját a számra és, nyalatna. Esetleg ki is költözhet...
2013. júl. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
79%

Nekem több is van:

1. Egy lány megdugjon egy felcsatolható vibrátorral

2. Szeretnék úgy megdugni egy lányt, hogy előtte más a puncijába élvezett

3. Szeretnék kinyalni egy tartós kapcsolatban lévő lányt

4. Szeretnék egy lánynak a szájába élvezi aki gond nélkül lenyelné

2013. júl. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:

a 3.,4. nekem megvolt ugyanazzal a lánnyal.

2013. júl. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
100%
a muskátlis kibeb..zott jó volt X"DDD
2013. júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim válasza:
100%

Már rég elvégeztem a középsulit, de ha visszamehetnék az időben akkor az alábbi fantáziát nem valósítanám meg :)


Odamennék tanítás után az osztályfőnökömhöz (nő), és azt mondanám neki : Szeretném a tanárnőt megdugni! A szeme sem rebbenne, csak azt mondaná hogy jó, dugj meg. Bemennénk egy üres terembe, és ekkor azt mondanám neki hogy dugás előtt szopatni is akarom a tanárnőt. Higgadtan, nyugodtan szopatnám, majd pedig a tanári asztalon hátulról megdugnám, és miután jól megdugtam, azt mondanám neki : Jó volt a tanárnő, egy patront igazán megért!

2014. jan. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, tetszik a topikindító fantáziád.
2015. jan. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:

16-os: én is ugyanígy vagyok vele!

Minél több, annál jobb...

De lehet hogy a valóságban simán besz@rnék...

2016. jan. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim válasza:
100%
Suli előtt,mikor még nincs ott senki, olyan fél 7 kor,egy téli , zúzmarás reggelen felbuszozok a suliig, kinyitom a termunk ajtajat es a sotetben megszolal valaki.A katedran ul,es az ablakon nez ki a semmibe a TANAR ur, majd felem fordul, es azt mondja:mar regota kivanlak gyonyorum,de most az enyem leszel...oda lep hozzam es megcsokol,aztan kikotoz a katedrahoz es ajulasig dug.
2016. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!