Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg fiúk! Az első fiús...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Az első fiús élményetek hány évesen volt? Honnan ismertétek meg a partnert?

Figyelt kérdés
Előre is kösz a válaszokat! Csak szeretném megtudni hol érdemes ismerkedni, mert én is kipróbálnám....

2013. aug. 25. 09:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első nekem 15 évesen volt. A könyvtárból ismertem a srácot.
2013. aug. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
16, a szomszédom volt
2013. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

bázz :D a világ nagy kérdése... ha ugyanazt éreztétek, ennyi idősen, mint én a lányok iránt, akkor sajnállak titeket, hogy ennyi előítélet van veletek szemben... Olvasom ezeket a történeteket, és arra gondolok, hogy tök ugyanígy csajoztam.. könyvtárból, szomszéd, sulitárs stb stb... csak éppen a vágyam célpontja más volt... elég gáz lenne nekem is ,ha mindenki homi lenne körülöttem, és nem fogadnák el ,hogy hetero vagyok... szóval

megértelek titeket, és hajrá...

(amúgy abban tényleg van valami ,hogy a homofóbokban van némi hajlam és ettől félnek és ezért homofóbok, mert bennem pl nulla hajlam van, pont ezért egyáltalán nem botránkoztat meg.)

2013. aug. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Pár hete volt :D


17F/m

2013. aug. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem azért,de tele van az oldal ilyen kérdésekkel ...szinte! -.- Nem kellene megnézned azokat is?! Esetleg járhatnál melegbárba vagy meleg társkeresőre! XD
2013. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
A meleg bárba/meleg társkeresőn mindenki szexet akar. tapasztalat. sajnos még nem volt kapcsolatom, de azt hiszem hamarosan lesz. Ifjúsági iroda. :) 16/f.
2013. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

24 voltam.

a randi.gay.hu oldalon ismerkedtem meg vele.

sokat leveleztünk, majd találkoztam vele.

albérletbe lakott , ott történt meg a dolog, először orál volt , majd pár nap múlva találkoztunk ismét, akkor már lefeküdtem vele. nagyon élveztem a dolgot, kicsit bénáztam, ő már profi volt benne és szerencsére segítőkész, megértő.

két pózban csináltuk, misszionárius és kutya, de így elsőre mást nem is akartunk kipróbálni. későbbiekben már több pózban csináltuk.

2013. aug. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 ftf1983 ***** válasza:
100%

#3 végre egy értelmes valaki, aki belátja, hogy a melegnek ugyanazok a problémái, gondjai, örömei, mint a heteróknak csak nem lehet annyira szabadon megélni ezeket, mint ahogy kéne és jó lenne.

Amúgy az egy jó gondolat, hogy belegondoltál abba, hogy mi lenne, ha nem heteronormatív társadalomban élnénk...

2013. aug. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 ftf1983 ***** válasza:
100%
Nekem 24 évesen volt az első szexuális kapcsolatom sráccal, mivel akkora fogadtam el a melegségemet és jutottam el oda, hogy akkor éljük is meg a vágyaimat. Én is netről szedtem össze a srácot.
2013. aug. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
20 voltam és facebookon ismertem meg. Már igazából 16 éves koromtól tudtam, hogy meleg vagyok, de évekig próbáltam elfojtani a dolgot és ezért lányoknál próbálkoztam...
2013. aug. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!