Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok segítségét szeretném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok segítségét szeretném kérni legfőképp, keresésben? De bárki írhat aki szokott nézni

Figyelt kérdés

Szóval én egy 23 éves lány vagyok, és mostanában "kattantam" rá online az erotikára, illetve azon belül a leszbikus témára. Szoktam néha két lány felállású videókat keresni (ha többen vannak valamiért nem köt le), de csak néhány van ami igazán meg tudott fogni hangulatilag főleg mert nem vagyok annyira tapasztalt a google szaftosabb anyagainak keresésében... Tehát szeretném ha pár hasonló beállítottságú lány megosztaná velem, hogy miket szokott nézni interneten, amennyiben úgy érzi hogy egyeznek a nézeteink. Természetesen én is szívesen megosztom vele a videóimat, amennyiben valaki kíváncsi, igényt tart rá.

Személy szerint nem vágyok semmi extrára, ugyanakkor szeretem, ha a lányok sok érzelmet visznek bele az együttlétükbe, illetve annak még inkább örülök, ha a mértéket megtartva valamennyi "mocskot" is belevisznek a kalandjukba. Értem én ez alatt az orgazmust, lisztes, olajos vagy nedves bőrt, nyálat. A kutya pózt nem szeretem...

Hát nagyjából ennyi kívánkozott ki, ha valaki segít, kap tőlem egy virtuális puszit :)



2014. máj. 19. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát az XNXX.com oldalon találsz ilyen videókat.
2014. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát első blikkre kicsit sokknak meg perverznek tűnik, mellesleg nincs valami kifejezetten leszbikusoknak szóló lap? Azért köszönöm a válaszodat.
2014. máj. 19. 18:04
 3/7 A kérdező kommentje:
Ó.. majd elfelejtettem. A listára és a felhozatalra értettem, hogy nem igazán fekszik, de azért körülnézek, nem jártam még ezen az oldalon.
2014. máj. 19. 18:17
 4/7 anonim ***** válasza:

itt van elég sok fajta tudsz válogatni

[link]

2014. máj. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ugyan fiú vagyok,de nekem bejön ez a videó.

Szerintem jó,bár nem ketten vannak.

Egy próbát megér.

2014. máj. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utcsó vagyok,bocsi,lemaradt a link:


[link]

2014. máj. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ami késik nem múlik :D Amúgy köszi
2014. máj. 22. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!