Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg kérdés! Biszex fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Biszex fiú barátnője mellett csak szexet kérne tőlem, én pedig melegként komoly kapcsolatot keresek. Mit tegyek? (folytatás lent)

Figyelt kérdés

30 éves meleg pasi vagyok, voltak alkalmi kapcsolataim, de nem sok és soha nem úgy indítottam, csak (néhány kivételtől eltekintve) nem lett folytatás. Tehát soha nem voltam az alkalmi kapcsolatok híve, mindig komolyat és hosszú távút akartam.

Már 8 hónapja nincs senkim, nem voltam fiúval. Most megismerkedtem egy végzős középiskolás 18 éves sráccal, akinek van barátnője. Elmondta, hogy rendszeresen benne lenne abban, hogy orálisan kielégít és én megd*gjam őt, de semmi simogatás, sem csókolózás és csak érzelmek nélkül. Még le sem akar velem feküdni, hanem csak állva akarja. Megengedné gumi nélkül is, mert hosszú távra gondolja. Elég furcsa ez az ajánlat nekem, nem tudom,hogy mit tegyek. Nekem ez kb. annyit jelent, mintha itthon kielégítem magamat. Akkor meg minek foglalkozzak vele. Én szeretnék lefeküdni valakivel meztelenül és érzelmeket is, simogatást, ölelgetést, csókolózást meg ilyeneket. Tudva, hogy milyen nehéz partnert találni, főleg itt egy vidéki kisvárosban, hát nagyon gondolkodok rajta. Ti mit tennétek? Teljesen tanácstalan vagyok.



2014. dec. 7. 23:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez nem működne:/ attól tartok hogy beleszeretnék és az csak nekem fájna:/ Biszex fiúkkal nem szoktam szexelni,mert a biszexek az én véleményem szerint megbízhatatlanok és bármikor össze törnék a szívem:/Naponta szexelhetnék más srácokkal nagyon helyesnek tartanak,de engem a kapcsolat érdekel.
2014. dec. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a fenébe!

Az írásodból az jön le, hogy te egy érzelmesebb alkat vagy. Így csak sérülnél. Ez még addig sem lenne jó,míg találsz valaki komolyat.

Plusz. Gumi nélkül? Buta a srác. Szeretővel soha nem csináljuk gumi nélkül! (Véleményem szerint friss kapcsolatban sem.) Így nem nehéz elképzeli, mit szedhet össze. Aztán lehet találgatni kitől van.

2014. dec. 9. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 ftf1983 ***** válasza:
79%
Ezt miért kéne kihasználásként felfogni? Én találkoztam olyan magát heterónak valló sráccal, akit 2 éven át időnként dugtam. Mivel Ő ezt nagyon titokban kezelte így csak Ő keresett és nem úgy fogtam fel soha, hogy mert most szüksége van rám, hanem, hogy végre megint szexelünk és közben én éltem az életem, pasiztam, szexeltem, amikor meg szólt, akkor jól éreztük egymást. Viszont, ha képtelen vagy a szexet és az érzelmeket külön kezelni, akkor nem biztos, hogy alkalmas vagy szeretőnek...
2014. dec. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen, képtelen vagyok szeretőnek lenni, nem tudom a szexet és az érzelmeket külön kezelni, nálam ezek csak együtt működnek.
2014. dec. 9. 09:22
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Felejtős ezt haggyad szerintem...

Teljesen felesleges...

2014. dec. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

de semmi simogatás, sem csókolózás és csak érzelmek nélkül. Még le sem akar velem feküdni, hanem csak állva akarja.


és hol van ebből a valódi öröm?!

2016. ápr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!