Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elfogadott dolog az ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadott dolog az ha egy lánynak vőlegénye van de közben lányokkal is együtt van persze csak szexuálisan?

Figyelt kérdés

23N


Ui:Jók ezek az új kategóriák..


2015. máj. 14. 16:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
54%

előző vagyok a 10:16 os


amúgy gondolom nem rólad szól a kérdés, mert ha lenne egy vőlegényed, aki tud arról, hogy egy lánnyal is lefekszel, sőt lányokkal, ahogy írtad, nyilván szakítana veled, mivel akárhonnan nézzük ez megcsalás, még ha tud is róla.

Mondjuk hetero kapcsolatban is van olyan, hogy a házastárs tud a másik szeretőjéről...de hát ez milyen már?

akkor miért nem szakítanak? Nincs hova költözni?

2015. máj. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, fel kéne fogni, hogy nem mindenki ugyanúgy áll hozzá. Nem ritka manapság, hogy a pasi kéri a lányt, hogy csinálja ezt, ha tudja, hogy biszex. Sőt néha akkor is, ha tudja, hogy nem biszex. Én is csókolóztam már úgy lánnyal, hogy a pasija vetette fel, vagyis inkább fél évig mondogatta, hogy szeretné és egyszer annyira be volt csiccsentve a lány, hogy belement. Nekem bejött a csaj, és mivel a pasi ötlete volt, nem megcsalás feltétlenül. A 3as szex sem megcsalás, ha mindkét fél akarja. Akkor ez sem.

Azt értem, hogyha te járnál egy biszexuális emberrel, te megcsalásnak vennéd, de ezt mindenki a saját kapcsolatában maga dönti el, hogy mi elfogadott és mi nem. Kit mi izgat. Van akit a cuckold izgat, és attól jó neki ,hogy a párja mással szexel előtte (nem feltétlenül azonos neművel, sőt...). Miért érdekel téged, hogy másnak mitől jó? Ő dolga.


Az viszont tény, hogy társadalmilag nem elfogadott.

2015. máj. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
54%

A kérdés alapján te miből gondolod, hogy hármasban csinálják?

Nekem az jött le, amit írt, hogy van vőlegénye, de emellett lányokkal is szexel. Még csak azt sem lehet tudni, a kérdése alapján, hogy a vőlegény egyáltalán tud e róla.

Nyilván, ha mindketten hármasban akarják, akkor persze, hogy nincs miről beszélni.

Csak itt nem erről van szó, attól még, hogy te azt képzelted bele.

2015. máj. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszélés kérdése a vőlegénnyel.

Én férfi vagyok és nekem ez nem jelentene problémát :D

Egyébként is nyitott vagyok.

2015. máj. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintam..miért ne lehetne elfogadható?F36
2015. máj. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 mellanka válasza:
70%
Az is ugyanúgy megcsalás ha tud róla ha nem.. ha valakit szeret az ember, teljesen mindegy hogy biszex, hetero... akkor nem csalja meg.. lehet hogy fiatalon cuki, és menő dolog, de felnőtt ésszel az ember jobban tiszteli a másikat, mintsem ilyenekbe belemenjen.. és higgyétek el, az a pasi aki ezt hagyja, nem igazán törődik a nő igényeivel sem.. én ha férfi lennék végig gondolnám, hogy az a nő akit szeretek miért bujik ágyba lányokkal, mikor velem van.. és miért kellek én neki.. a másik az, hogy nem az a biszex, aki mindenkivel le tud feküdni, mert egy igazi vadmacska.. a biszex az, aki nőbe is és férfiba is bele tud szeretni, és tud vele kapcsolatot kialakitani, érzelmileg. Ez fiatal korban csak próbálkozás, és menőség, de felnőttkorban tisztában kell lenni egy két dologgal. És birom mikor azt mondjátok, hogy a barátja kéri rá.. ez a baj a mai csajokkal.. nem tisztelik önmagukat, minden kérésre igent mondanak, még arra is, amit nem akarnak.. ha pedig úgy érzed, hogy te meg akarod csalni azt az embert (vőlegény!!) aki elkötelezte magát irántad, hidd el jobban jársz, ha tiszteled. És mellesleg azok a csajok akikkel lefekszel ugyanúgy tudják, hogy vőlegényed van, és nem érdekli őket.. azoknak egyáltalán Te nem is jelentessz semmit.. szóval gondold át azt, hogy te egy nő vagy, és most még ez lehet jó móka, de majd ha lesznek gyerekeid, családod..stb.. akkor is felvállalod majd a biszexséged? Az ovónők, tanárok előtt? Mert ha igen, akkor azzal semmi baj.. de ha ezt most tulzásnak érzed, akkor lehet, hogy valójában inkább csak kiváncsi vagy, és erre a nagyfokú szexuális kiváncsiságnak teret kell adnod, de nem úgy hogy van vőlegényed.. mert gondolom abban egyet értünk, hogy ha megegyeztek hogy lánnyal lefekhetsz, az még nem jelenti azt, hogy becsuszik majd egy két srác is... mert miért is ne... és akkor az már bűn.. holott ugyanaz.. megcsalás..Nekem van biszex barátnőm, két kisfia van.. és férje. Megtetszenek neki a nők, de szereti a férjét.. mindig is nehéz lesz neki, hiszen "két" oldalról jön majd a csábitás a világból. De én tisztelem, mert felvállalja, tisztelem mert hűséges..stb. Tisztázd le magadban, hogy szereted e a srácot annyira hogy lemondj a kalandokról, mert ha nem, akkor nem szereted igazán, és semmi értelme folytatni vele. Az is lehet hogy egy lányba szeretsz majd bele a végén, és lehet hogy Ő majd jobban boldoggá tud tenni! Sok sikert, és kitartást! :)
2015. máj. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Minden megengedett a kapcsolatban, amit a két fél elfogad!

A szabályokat Ti írjátok!

2015. jún. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

De jó lenne ha valami miskolci biszex lány rám kattanna, hogy hé, baj lenne ha lánnyal is etyepetye!

Dehogy lenne cukifalat!

(F)

2015. jún. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem perverz dolog.

Remélem te nem tervezel ilyet tenni.

2015. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!