Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! Tudnátok önteni belém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tudnátok önteni belém egy kis önbizalmat?

Figyelt kérdés

Nagyjából 15 éves korom óta tudom, hogy érdekelnek a lányok is, de komolyabban a témával szeptemberben kezdtem el foglalkozni. Azóta smároltam lánnyal, többet is akarok, de valahogy úgy érzem, nem jövök be a lányoknak... Azt mondják, az arcom szép, de mindenkinek a magas, vékony lányok jönnek be, én pedig alacsonyabba vagyok, és husis.

Félreértés ne essék, nem párt akarok itt keresni, csak egy-két őszinte szó jól esne...

Privátban küldök képet, akit érdekel.


18L



2015. jún. 1. 14:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

mit akarsz?! tök jól nézel ki! komolyan! szerintem csak annyi a probléma, hogy rossz helyen keresgélsz. szerintem husis se vagy. úgyhogy ne add fel, lehet még barátnőd! :)

egyébként én husisabb vagyok nálad és másfél éve vagyok együtt a barátnőmmel, akinek már első látásra megtetszettem. 5 hónapra az első találkozásunk után márvelcsattantak az első csókok is meg minden. nyár közepétől elvileg végre össze is tudumk költözni. híztam pár kilót az utóbbi időben, de ennek ellenére csak engem akar. úgy szeret ahogy vagyok, a hisztijeimmel együtt is.

úgyhogy ne aggódj! :)

2015. jún. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!