Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak én érzem úgy hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy hogy a szexualitás téren, nagy gond van a társadalomban? ,

Figyelt kérdés
a gyakori kérdések...en? 14 éves fiuk a koleszban ? fiú fiuval , lány a lánnyal?
2015. júl. 10. 14:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Igen.
2015. júl. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Igen.
2015. júl. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Nézz körül az ókori görögöknél és rájössz, hogy nincs gond, csak a "sötét középkor" kereszténysége kicsit belerondított ebbe is.
2015. júl. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Egyebkent nem hiszem h igy van.. Itt mindenki tuloz
2015. júl. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%
pontozzatok le, de szerintem a melegség egy betegség. Pszichológusok kimutatták, hogy az agyba dől el. Ki lehet belőle gyógyulni. Erre egy példa: tegyük fel, 12 éves vagy és fejebde jön egy olyan gondolat hogy b*uzi vagyok? És beletörődsz. A szüleid is azt mondják igen fiam b *uzi vagy nem menthető. Hozzáállás kérdése
2015. júl. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Már ha a hazai társadalomra gondolsz, akkor nemcsak ezen a téren van nagy gond, de általában az iskolai oktatással, az ismeretszerzéssel, a reklámok és kampányok általi agymosással is.
2015. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

ma 14:33


Nem megyek bele megint ugyanebbe a vitába, mert mindig kifogytok az érvekből, aztán elfelejtitek elismerni hogy tévedtetek.


Csak annyit fűznék hozzá a mondandódhoz, hogy akkor használjuk a -ba -be toldalékot, hogyha a "hova?" kérdésre kell válaszolnunk. A "hol?" kérdést megválaszolva a -ban -ben toldalék használatos. Tehát neked úgy kellett volna írnod, hogy "agyban dől el". Látod ezért sem bocsátkozom vitába veled, mert még az anyanyelveden sem beszélsz. Szóval hogy a rákban értenél orvosi, tudományos kérdésekhez? :)

2015. júl. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Amúgy meg... szerintem azonos nemű párt találni nehezebb és naná, hogy tele van velük itt gyakorikérdések, mert itt is próbálkoznak. :) Ilyen kapcsolatokat nagyon sokan próbálnak online találni...

Akik szerint meg betegség, tessenek művelődni! :D Mint azt előttem szóvá tette már valaki, rátok fér. :)

2015. júl. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%
12 évesen rohadtul nem tudja eldönteni senki, hogy meleg-e. 22 már talán, de attól még nem betegség.
2015. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Az, hogy betegség lenne és egy genetikai, vagy mondjuk úgy fejlődési rendellenesség eredménye, az nem bizonyított, csak egy a számos teória közül, amit egyébként kutatnak is.

De ha be is igazolódna, hogy egy rendellenesség, ergo "betegség", akkor bélyegezzük meg? Nem kérte, nem akarta, nem tehet róla. És amíg nincs rá gyógymód, addig meg ne várjuk el, hogy úgymond "kigyógyuljon" belőle. És mivel ez nem örökletes, mert ez az egy szinte biztosan bizonyított, és a szexuális szokásain vágyain kívül semmiben nem különbözik más emberektől, akkor kinek mi köze hozzá?

2015. júl. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!