Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Melegek, akik biszexszel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, akik biszexszel jártok, nem féltek attól, hogy a párotok elhagy titeket az ellenkező nemért?

Figyelt kérdés

Melegek, nem féltek attól, hogy a biszex párotok elhagy titeket valakiért az ellenkező nemből? Hogyan fogadnátok?

Esetleg történt már veletek ilyen? Hogyan dolgoztátok fel?



2015. júl. 19. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha el akar hagyni, akkor olyan mindegy, hogy melyik nemért. Ha szeret, akkor pedig olyan mindegy eddig kikkel volt kapcsolata.

Úgyhogy nem, nem teszek különbséget, ugyanúgy aggódom, hogy esetleg kiszeret belőlem egy leszbikus lány, mint egy biszex lány.

2015. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért hagyna el?
2015. júl. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudsz angolul?

Nézd meg ezt a néhány videót:


Life as a Bisexual

1. Dating: http://www.youtube.com/watch?v=0evEvOeLtMU

2. Choosing A Life Partner: http://www.youtube.com/watch?v=0yU-j3wnq9g

3. Marriage: http://www.youtube.com/watch?v=iDocObfJ0sc

2015. júl. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
5%
Nem szabad kezdeni biszexszel, max csak közösen megbeszélt lazább kapcsolatot.
2015. júl. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elsővel egyet értek, heteró lányként. Ha a pasim elhagy, nekem mindegy, hogy pasiért vagy csajért teszi, ugyanúgy fog fájni. Persze van bennem egy egészséges féltékenység, szerintem ez mindenkiben benne van, de azért nem viszem túlzásba a dolgot, nem fogom otthon bezárva, lakat alatt tartani, nehogy bárki mással találkozhasson és beleszerethessen. Ha minket egymásnak szánt az élet, akkor úgyis mellettem marad, ha meg nem, akkor majd találok valaki mást vagy maradok egyedül, teljesen mindegy végül is.

Nem értem azokat akik azon paráznak, hogy a másik nemért hagyja el a bi párjuk? Az mennyivel másabb, mintha az azonos nemért hagyná el? A lényeg, hogy el vagy hagyva, nem foglalkozik veled többet, nem szeret... az már mellékes, hogy pasi vagy csaj az új párja.

2015. júl. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Én tudnék szeretni biszex pasit hetero lányként, de valahogy bennem lenne a félelem, elvégre sokakról derült már ki, hogy félrekúrogatnak más férfiakkal a csaj háta mögött mondván, hogy az nem megcsalás.

Tudom, hogy pont a fordítottja a kérdés, de ez is ugyanolyan szerintem.

2015. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6: ne magadból indulj ki. Egy biszexnek nincs kibúvója a megcsalásra és ezt ő is tudja. Azért mert valaki biszex, még nem könnyűvérű és nem kell poligámnak lennie.
2015. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki ennyire attól fosna hogy megcsalom olyannal nem járnék, mert látszik hogy nem ismer...


20/f bi

2015. nov. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!