Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most akkor mi helyzet? :D...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi helyzet? :D (meleg kérdés! )

Figyelt kérdés
Eddig lányok érdekeltek.... De most randiztam egy sráccal, eljutottunk a csókig, és csókolózás közben felállt nekem, (neki is).. Akkor én most vonzódok a fiúkhoz is?

2015. aug. 2. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Igen. Kedves szivárvány.
2015. aug. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Te most mar "rozsaszinben" fogod latni a vilagot :)
2015. aug. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Valószínű igen. Próbáld ki fiúval, és megtudod egyértelműen de az is elég egyertemu hogy jólesett a csók és felallt. Valószínű biszexuális vagy ha fiúra és Lányra is felall. Én próbáltam csajjal de nem állt fel csókra sem semmi nem volt. Fiúval meg igen. Szóval én meg meleg vagyok, sőt mikor csajjal kellett csókolózni egyenesen undorodtam.
2015. aug. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

A testi válaszok (erekció, magömlés, lányoknál: nedvesedés, szeméremajak duzzadás...) csak a stimulációtól függenek, ha eleget stimulált, ami itthoni fiataloknál már egy csók vagy kézfogás, akár kacér pillantás is elég hozzá, akkor valamelyik reakciót kiválthatja belőled.

Lehet, hogy ha megfogod egy lány kezét, akkor már elkezd motoszkálni a bréd, és lehet hogy fiúval ugyanezt a hatást csak csókolózás váltja ki.

Nem kell egyből felcímkézned magad, hogy biszex, heteró, vagy homó. Akivel jól esik, és akibe szerelmes vagy azzal érdemes együtt lenni, ameddig boldog tudsz vele maradni. Az is lehet, hogy kapcsolatban nem tudsz fiúval lenni, csak lánnyal, vagy fordítva.

Senki sem fogja és senki nem is tudja helyetted eldönteni, hogy mi a helyzet, és ez nem is döntés, ha úgy érzed, hogy szeretnéd fiúval is, akkor igen, ha viszont csak azzal az egy fiúval, akkor az is lehet, hogy csak ez az egy fiú tetszik neked,és a többi fiú soha nem is fog (mondjuk erre kicsi az esély).


20 mf (amikor lánnyal csókolóztam nekem is felállt, de a szex elől határozottan menekültem kb..)

2015. aug. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tancy válasza:
0%

Az a helyzet ha a szüleid megtudják hogy buzogány vagy,

az helyzet lesz..

Én ha megtudnám hogy valamelyik gyerekem

az azonos nemüekhez vonzódna agyonverném..

Ha ezelött tetszettek a lànyok akkor inkább

maradj meg annál!

Igazából magad döntöd el mit csinálsz az életeddel..

2015. aug. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ftf1983 ***** válasza:
95%
Vonzódsz, nem vonzódsz, tök mindegy. Csináld azt, ami jól esik és amire vágysz ;)
2015. aug. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
na mi lett? kipróbáltad a sráccal?
2015. aug. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!