Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez miért lehet az esetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért lehet az esetek többségében?

Figyelt kérdés
Heló. Igazából azért írom ide ezt a kérdést, mert igazán érdekel már régóta ez a dolog és mindkét nemnél észrevettem már. Én amúgy meleg vagyok. Az érdekelne, vajon miért lehet az, hogy ha van egy férfi (most heterokra is érteni fogom ami írok), akinek csodás teste van, nagydarab, tetovált, 25 éves vagy idősebb stb és neki egy fiatalabb vékony, szép lány, melegeknél pedig egy szálkás-sportos alkatú fiú kell az esetek többségében? És ez fordítva is igaz megfigyeltem. Ez számomra olyan érdekes, de persze nagyon jó is, mert én is szeretem az ilyen pasikat. Elmesélek egy történetet, nem is olyan régen voltam egy helyen, amúgy sosem járok meleg helyekre de gondoltam lazítok egyet, barátkozom stb nem szex miatt mentem oda. Elég sokan voltak, és egyszer csak bejött egy kb 35 éves, izmos, teli tetovált férfi a haverjával, mondták nekem hogy fitness edző. Nagyon helyes volt, én meg gondoltam hogy szerintem ilyen rám sem nézne egyszer sem, mert ő nagydarab izmos, én is az vagyok, de mivel táncolok meg tornázom én inkább nagyon szálkás és atléta típus vagyok ami persze nem baj nem azért írtam. Na mindegy, és a lényeg hogy megálltam az ajtóban és hallottam hogy rólam beszélnek a haverjával. Először úgy tettem mintha nem hallanám, aztán folyton arra jöttek amerre én mentem stb, egyszer amikor elmentek előttem a tetovált vissza nézett rám és mondta utána a haverjának hogy ezt nézd Tomi milyen fiatal szépség van itt, nem semmi, sok mindent kezdenék vele te nem? :P Utána gyorsan kimentem mert annyira zavarba jöttem hogy nem igaz. Még így is hogy nem volt semmi vele tök jól esett hogy ilyet mondott, lehet ha visszamegyek ki tudja mi lett volna, kétszer se kellett volna kérnie mondjuk. Szóval értitek mire gondolok most már, hogy elég sok ilyen van azért tényleg hogy van egy idősebb aktív pasi akinek nem egy szintén idősebb és nagydarab izmok meg minden kellenek hanem egy fiatalabb sportosabb passzív fiú. Szerintem ez nagyon érdekes de persze nagyon jó is. :) F20

2015. aug. 24. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

mindenkinek más tetszik.

én nem szeretem a kigyurtakat,nekem olyan kell mint én.

vékony,sportos,nem túl magas.

2015. aug. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!