Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért hiszik sokan azt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik sokan azt, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

Zárkózott típus vagyok,és kicsit szerencsétlen is ezért nem jön össze a párkapcsolat.


Többször van,h kérdezik van-e barátom mondom h nincs. Ilyenkor többször van,h vissza kérdeznek,h és barátnőm.Vagy van h vissza kérdeznek,h szeretnék-e barátot.Mondom,h nem erre vissza kérdeznek,h leszbikus vagyok-e.

Nőies lány vagyok és úgy viselkedem.Vannak lányok akik tetszenek,de erről nem beszélek akárkinek.



2014. júl. 12. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
mert tényleg az vagy??!!!
2014. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok az...
2014. júl. 12. 14:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem bírják elviselni az elutasítást. Ha heteró vagy és úgy mondasz nemet nekik, az rombolja az egójukat, de ha leszbi vagy, akkor elhitethetik magukkal, hogy nem a személyükkel van problémád, hanem eleve a másik nemhez vonzódsz.
2014. júl. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem olyanok kérdezik akik akarnak bármit is....
2014. júl. 12. 14:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a leszbikus nők is pont ugyanolyanok mint a heteró nők. Ez nem divatbemutató vagy hasonló kérdése, bárki lehet meleg.


Ez lenne a normális hogy senkiről nem feltételezünk semmit. Szerintem ez tök pozitív, hogy az ismeretésgi körödben nem csak aheteró identitás merül fel mint lehetséges opció.

2014. júl. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szoktad figyelni vagy nézni ,bámulni azokat a lányokat akik tetszenek ? lehet h mások erre figyeltek fel és rákérdeznek .leszbikus hajlamod van az tény...
2014. júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
előző voltam : melegnek nem rossz lenni, én az vagyok. bárcsak tőlem is megkérdeznék a barátnős kérdés után h : és barátod van ? :D
2014. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!