Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért írnak sokan meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írnak sokan meleg kérdéseket bi témakörbe?

Figyelt kérdés
Pl tipikusan ha fiú fiút keres, miért bi, miért nem homo témakörbe írja? Ezt csak én vettem észre?

2015. szept. 7. 22:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha bi-t keresek és a jelentkező homi,honnan tudom meg ,hogy nem bi?
2015. szept. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

# 10

Ez hülyeség, ne haragudj meg. Nyilván létezik egy csomó kérdés, nem kizárólag olyan kérdése van, ami hármas szexet keres..


Nem az a lényeg, hogy bi vagy-e hanem hogy mit keresel.

De tök mindegy nekem csak nem tartom logikusnak. és érdekes nekem, ha fiút keresel fiú létedre, nem tök mind1, hogy bi vagy homo? XDXD

2015. szept. 10. 15:13
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azért kérdeztem így,mert itt állandóan különbséget tesznek köztük.Nekem is mindegy.
2015. szept. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kicsit mintha más helyett próbálná eldönteni, mi a jó...

Talán nem tudja, de sok meleg lenézi a bi srácokat, gondolom csajok is. Tehát nem ír rá egy bi-re. Ezért érezhetik páran úgy, hogy inkább a saját kategóriába írnak.

Vagy?

(ffi,meleg, najó, egész picit bi, hogy megnyugodj:-p)

2015. okt. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!