Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehetséges, az hogy a biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, az hogy a biszex lány barátnőm nem csal meg majd más pasikkal? Igaz inkább a lányokat szereti. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Régóta ismerem - öt éve komolyan - most 23 évesek vagyunk, én vagyok egy kicsivel idősebb, de hosszú évek óta egyházban is élünk. Ő régóta szerelmes belém - mint megtudtam, - és meg régóta vonzódom hozzá. Csak mióta szerelmes belém, és nem léptem, ő állítólag hogy végre lépjek több pasival is hergelt, akikkel lefeküdt. És sok mással is felakarta kelteni az érdeklődésem. Az élet más terén, de egy városban van jó kilátásokkal jövőnk - külön-külön és együtt is - , de ez a különbség nem aggaszt. Ő orvos lesz, én nagybátyáim után minden valószínűséggel jól menő kisiparos. Nem szeretnék benne csalódni, igen az igazságot szeretném hallani. Mert jó barát még ha bolondos is. Ráadásul rokon, bár nem vérrokon. Két özvegy házasságából került a családba. Nem is együtt nőttünk fel.

2015. szept. 24. 21:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
most mi a probléma akkor?
2015. szept. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Lehetséges, az hogy a biszex lány barátnőm nem csal meg majd más pasikkal? - titokban.
2015. szept. 24. 22:00
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
eddig is azért feküdt le, állításod szerint, hogy féltékennyé tegyen és évek óta szerelmes beléd. így nem igazán hiszem
2015. szept. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
19%

Dugjad mint a lopott biciklit, és ha maradtok jó!

Ha ne akkor is!

Lazulj!

2015. szept. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Oké, köszi! Akkor bátorság! Csak én is szeretem, ő meg szerelmes belém. (Nem csak állítólag szerelmes belém, még naplót is írt évek óta.)
2015. szept. 24. 22:26
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A szexuális orientáció és a hűség nem függ össze.
2015. szept. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Az jobb lenne, ha másik csajjal csalna meg? <--- Erre ha válaszolnál, megköszönném.

Most komolyan, nem mindegy?

Egyébként neked kell ismerned, te tudod, hogy hűséges-e vagy sem és, hogy mennyire kell neki pasi...

Nekem pl. nem hiányzik, hogy mindkét nemmel legyen szexuális kapcsolatom. Nekem azzal kell a szex, akit szeretek és más meg hidegen hagy... ha ő is ilyen, akkor hidd el neki. Ha meg nem, akkor ne kezdj el járni vele.

2015. szept. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Mint írtad,azért feküdt le azokkal a pasikkal,hogy a te figyelmedet megszerezze,nem azért,hogy eltaszítson.

Ha ez megnyugtat: én is biszex vagyok,de akármelyik nemből is volt eddig párom,sosem csaltam meg.Ne aggodalmaskodj ezen.Ha valaki megcsalja a párját,az nem a beállítottsága miatt történik...

2015. szept. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

a személyiségét nézd meg, ne azt hogy rajtad kívül kivel feküdne le még.


neked is gondolom több nő is bejön, nem csak egyetlen egy. miért lenne más az, hogy neki bejön néhány pasi is? gondolom neked se lesz egyszerre kismellű és nagymellű, szőke és barna, csedes és beszédes barátnőd, ha mondjuk ezek a dolgok jönnek be egy csajon. mégse fogod megcsalni a lányt csak mert más is bejön, nem?!



de ezt a csajt öt éve ismered. ha ennyi idő alatt nem bízol benne eléggé, akkor szerintem kár ezt a kapcsolatot erőltetni. neki is, neked is csak fájdalmas lesz ha te ezen parázol egész idő alatt.

2015. szept. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Mint írták a hűség nem függ össze,hogy most biszex,leszbi,heteró,meleg.


Te ismered,neked kell tudnod,hogy milyen ő valójában :)

2015. szept. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!