Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehetséges, az hogy a biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, az hogy a biszex lány barátnőm nem csal meg majd más pasikkal? Igaz inkább a lányokat szereti. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Régóta ismerem - öt éve komolyan - most 23 évesek vagyunk, én vagyok egy kicsivel idősebb, de hosszú évek óta egyházban is élünk. Ő régóta szerelmes belém - mint megtudtam, - és meg régóta vonzódom hozzá. Csak mióta szerelmes belém, és nem léptem, ő állítólag hogy végre lépjek több pasival is hergelt, akikkel lefeküdt. És sok mással is felakarta kelteni az érdeklődésem. Az élet más terén, de egy városban van jó kilátásokkal jövőnk - külön-külön és együtt is - , de ez a különbség nem aggaszt. Ő orvos lesz, én nagybátyáim után minden valószínűséggel jól menő kisiparos. Nem szeretnék benne csalódni, igen az igazságot szeretném hallani. Mert jó barát még ha bolondos is. Ráadásul rokon, bár nem vérrokon. Két özvegy házasságából került a családba. Nem is együtt nőttünk fel.

2015. szept. 24. 21:37
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

#7 Neki a lányokkal a szex csak szex. Ezt jól tudom. Ha érdekel még izgat is. Sose élne lánnyal szerinte, és nem az előítéletek miatt. Sőt még kapcsolata sem volt, lánnyal csak szexuális és baráti.


Kik tetszenek neki? Mint én kisportolt, magas, jóképű és kedves, határozott fiúk. - ez most nem önteltség volt. Csak válasz.


Határozottság: Csak olyan hirtelen, mi miért van és volt.


Bár már együtt vagyunk, és én léptem.

2015. szept. 25. 15:05
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Ja de várjál, akkor most te csávó vagy? Azt hittem lány.


Tökmindegy, ha szerelemes beléd, és veled akar lenni, akkor hajrá. Az ne érdekeljen hogy egyébként mi más szeret még, mer az nem lényeg. Azt nézd meg, hogy az exeivel, barátaival hogy bánik, hogy beszél róluk...ez sokat elárul.

2015. szept. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hittem lány vagy. Nem értem akkor most a biszex dolog hogy jött ide?
2015. szept. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
"biszex lány barátnőm"
2015. szept. 26. 17:43
 15/22 A kérdező kommentje:

"Lehetséges, az hogy a biszex lány barátnőm nem csal meg majd más pasikkal? Igaz inkább a lányokat szereti. Mire számítsak?" - én mint hetero és pasi kevésbé tudom, mint a biszex lányok.

Hetero, vagy leszbkus topic-ba mégse rakhattam. ;)

2015. szept. 26. 17:46
 16/22 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem hetero topikban több helye lett volna, mint itt. Mert a biszexualitásának semmi köze sincs a kérdéshez. Sőt, amiatt senki meg sem értette a kérdést tulajdonképpen.

Pasi vagy, ő a csajod és az volt a kérdés, hogy másik pasikkal félre fog-e kefélni. Mit számít itt a biszexualitás? Semmit. Mondjuk az egész leírásnak semmi értelme a kérdéshez... És mivel párkapcsolatról is van szó, a téma is teljesen rossz.

2015. szept. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

A párkapcsolat még friss.


Régen voltak biszex lány ismerőseim. Nem sértésből sőt, de máshogyan élték meg a szexualitásuk. A barátnőm is.


Nem akarom itt az igazam erőltetni, mert én nem értek hozzá igazán.


Bár ha kapok tartalmas választ a kérdésemre, előre is köszönöm!

2015. szept. 26. 18:20
 18/22 A kérdező kommentje:
Persze minden eddigi választ is köszönök! Még ha kicsit egymás mellé is beszéltünk.
2015. szept. 26. 18:21
 19/22 A kérdező kommentje:

Öt év ismerem alaposan a szokásait a barátnőmnek. Apám új feleségének lánya. De 18 éves korunkig szinte nem is igazán ismertük egymás - én anyám halála után 12-18 közt nagyinál laktam. De három éve rengeteg pasija volt, és barátnője is. A pasikkal állítólag inkább csak hergelt, hogy lépjek. Jó persze nem mondja, hogy nem volt velük jó. Ma már tudom, hogy hosszú évek óta szerelmes belém, még a naplóját és írásait is megmutatta.


Nem akarok töketlenek tűnni, sőt!


Csak ha megtudnám, hogy a hátam mögött egy pasival kavar, az nagyon kiakasztana, és összedőlne a világom.

Most örüljek, hogy "kiélte magát" vagy aggódjak?

2015. szept. 26. 18:34
 20/22 A kérdező kommentje:
Szóval mostohatestvérek vagyunk. - bármilyen rosszízű is az a szó, hogy mostoha.
2015. szept. 26. 18:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!