Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk volt már olyan h táborban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk volt már olyan h táborban, osztálykiránduláson kivertétek a farkatokat úgy hogy más nem tudott róla de ott volt a szobában? És olyan volt már h együtt vertétek ki tusolás közben vagy a szobában?

Figyelt kérdés
2015. okt. 4. 21:05
1 2
 11/16 anonim válasza:
91%
Én nem vernk, én dugni szoktam táborokban. Ajánlom neked ezt, sokkal jobb mint az önkielégítés.
2018. jan. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
17 lehettem,az unokaöcsém 14, mikor ketten voltunk otthon.Egy ágyba feküdtünk le aludni, kérdezgetett a szexről.Felállt a farkam, és mikor gondoltam már elaludt,hozzákezdtem hokizni. Bele melegedtem és mozgott az ágy, mire ő megkérdezte- Mit csinálsz ? -Hokizok,vagyis verem a fütyim.-Azt hogy kell ?? Lekaptam a takarót és mutattam. Erre ő is hozzákezdett.
2018. jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
Táborban is, osztálykiránduláson is mindig voltak csajok, akik örömmel vállalták a farokkiverést, és más egyebet is.
2018. jan. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Többször volt hogy más nem tudott róla,olyan is hogy mindenki verte a szobában.

Egy osztálytársam volt akivel szóba került hogy verjük ki együtt,vele többször csináltam.

2018. jan. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
zuhanyzoban mindig vertük közösen )
2018. nov. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt, hogy osztálykiránduláson és a koliban kivertük közösen. Egyszer volt csak, hogy zuhany alatt kezdtük el verni de ott is inkább a szobában fejezte be mindenki.

Egyszer fordult elő egy táborban, hogy két csaj is átjött mikor megtudták, hogy hokizunk és mondták, hogy besegítenének szájjal.

2021. jún. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!