Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek is tobb meleg van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is tobb meleg van a nok kozott mint a ferfiaknal? Mit ertek ez alatt?

Figyelt kérdés

A youtuben lattam egy felmerest egy meleg lannyal es egy meleg fiuval ami arrol szolt,hogy az utcan talalomra oda kell menniuk a sajat nemukhoz,mindegy hogy annak ott van a parja vagy egyedul van es ra kell beszelni,hogy egy hosszu nyelves csokot nyomnanak e vele!

Na most ugy kb. 15 akcio volt mindket nemnel es ebbol a csajoknal 15-bol 13 belement annak elkenere,hogy ott volt vele a pasija,mig a fiuknal 15-bol csupan 3! Ment bele.

Ebbol vontam le ezt a megallapitast.

Ti hogy latjatok?


2015. okt. 21. 09:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszem, hogy több lenne a nők közt a "meleg" csak az emberek többsége számára két nő közötti csók elfogadottabb mint fiúk között. Akik ezt bevállalják nem feltétlenül melegek, hanem biszexek is letettek. Amúgy a férfiak között is szerintem több az olyan biszex, aki bele menne ilyen kalandba, csak nem meri nagy dobra verni a dolgot.
2015. okt. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kovpet ***** válasza:
94%

Ezek a "felmérések" általában megrendezettek.

Másrészt én bi vagyok, de ha odajönne így egy srác, tuti nem csókolóznék vele, nem akarok elkapni semmit, meg amúgy sem smárolok akárkivel :)

2015. okt. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az emberek tobbsege jobban elfogadja ket no kozott?

Ezek az emberek tobbnyire szexehes fiuk!

Ezek nem mervadoak !

Ez szamomra nem magyarazat at allitolagos egyenjogusag vilagaban...

2015. okt. 21. 10:06
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

A szexéhes fiúk is beleszámítanak az emberekbe. A nők márcsak buliból is smárolnak egymással, a fiúk ezt nem csinálják valamilyen okból. Másrészt én is bi vagyok, de nem smárolnék le senkit az utcán azért amiért az első válaszomban leírtam.

A másodiknak igaza van amúgy, nagy valószínűséggel megrendezett volt a videó, nem a valóságot mutatja. 23f

2015. okt. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Azert jo par videot lattam,nem hinnem hogy mind kamu lenne....

Viszont latszik,hogy mennyire alparibbak ezen a teren a nok, mert egy meleg ferfinek legalabb van annyi onbecsulese,hogy nem publikussan teszi.

Visszaterve a nokre pl.: utazeli termeszetgyogyaszok, van ferfi is aki ezzel keresi a kenyeret,megsem veri nagy dobra inkabb diszkreten dolgozik.

2015. okt. 21. 13:56
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem pont, hogy nincs jól, hogy nem teszik publikussá. Heteroszexuálisok is nyíltan smárolhatnak az utcán, akkor a homoszexuálisok is.

Amúgy tényleg a legtöbb nő smárol nővel az élete során, amit én őszintén nem értek.

2015. okt. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

férfiak között több. egy férfi jó, hogy nem fog megcsókolni olyat, aki random odamegy hozzá, ha meleg akkor sem.

Olvastam, de nem biztos, hogy így van, h a nők 6-8%-a a férfiak 10-15%-a homoszexuális.ű

És még ott a rengeteg, de rengeteg biszexuális férfi, elég elnézelődni ezen az oldalon. Szóval szerintem még több a férfi homo, biszexuális, mint a fenti adatokn látható.

2015. okt. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
a nőknél meg sokkal megszokottabb a smacizás, a férfiaknál egyáltalán nem. szóval ők ettől simán lehetnek heterók.
2015. okt. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8-as!

Na ez aztan a legnyagyob badarsag amit irtal,de hallottam mar ezt a rossz dumat,hogy smaroltam a baratnommel "DE" hetero vagyok!

Na hagyjuk mar ezt a szovegzavart aki sajat nemevel barmit is tesz az min. biszex!

Mert a heterok undort ereznek a sajat nemuk irant.

2015. okt. 21. 20:12
 10/11 anonim ***** válasza:
94%

"Az emberek tobbsege jobban elfogadja ket no kozott?

Ezek az emberek tobbnyire szexehes fiuk!

Ezek nem mervadoak !

Ez szamomra nem magyarazat at allitolagos egyenjogusag vilagaban...

Viszont latszik,hogy mennyire alparibbak ezen a teren a nok, mert egy meleg ferfinek legalabb van annyi onbecsulese,hogy nem publikussan teszi.

Na ez aztan a legnyagyob badarsag amit irtal,de hallottam mar ezt a rossz dumat,hogy smaroltam a baratnommel "DE" hetero vagyok!

Na hagyjuk mar ezt a szovegzavart aki sajat nemevel barmit is tesz az min. biszex!

Mert a heterok undort ereznek a sajat nemuk irant."


kérdező!

először is: kapd be!

másodszor: nem teljesen mindegy, hogy nők vagy férfiak között van több nem hetero? bár ahogy látom neked így-is-úgyis mindegy, mert csak azért is a nők a gusztustalanabbak számodra!

harmadszor: "aki sajat nemevel barmit is tesz az min. biszex!" nem mondhatod meg másoknak, hogy milyen a beállítottságuk! attól még, hogy valaki megkóstolja a vattacukrot egyszer, még nem lesz egyből az a kedvenc étele!

negyedszer: mindent elhiszel, amit látsz? ez az internet, haver! honnan tudnád, hogy nem fake az egész? és komolyan azt hiszed hogy csak 15-15 ember alapján meg lehet bármit állapítani több millió emberről?!

ötödször: "minden hetero undort érez a saját neme iránt" tehát ha valaki kipróbálta a saját nemével és még mindig heteronak hívja magát azt megkövezed, vagy mi? vagy ha egy lány egy másik lánynak azt mondja hogy jó lett a haja már rögtön biszex?

hatodszor: "Ez szamomra nem magyarazat at allitolagos egyenjogusag vilagaban... Viszont latszik,hogy mennyire alparibbak ezen a teren a nok" te beszélsz itt egyenjogúságról és ekkora szexista homofób vagy?

hetedszer: mi a francnak kéred ki mások véleményét ha aztán hülyének nézed őket mert nem ugyanazt gondolják, mint te?


kérdésedre válaszolva: csak az hiszed, hogy több nő van, mert a pasiknál nem fogadják el, ha nem heterok, hanem rögtön megy fejmosás. sokan nem merik felvállalni, mert náluk nincs olyan, hogy "fiúkat nem verünk". bár ez nem nagyon érdekli azokat, akik leszbi/biszex/stb. beállítottságú lányokat bántanak csak azért, mert mások.

azon kívül nem csak férfi és nő van. se a szexualitás, se a nemi identitás nem fekete-fehér dolog.

2015. okt. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!