Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nimfomániás lennék? 20 L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nimfomániás lennék? 20 L

Figyelt kérdés
Barátommal elmentünk swinger klubba, mert már többször volt olyan, hogy csatlakozott hozzánk pasi és csaj is és pár, így elmentünk kipróbálni, milyen lehet a grubben. Nagyon izgató volt a szitu, hogy 4 pasi(barátom+3 pasi)kényeztetett egyszerre, bár igaz idősebbek voltak, és külsőre nem jöttek be, de izgatott nagyon, amikor egyszerre velem törődtek és én is velük. Otthon elgondolkodtam, mi van ha szex függő(nimfomán) vagyok, barátom azt mondta ez még nem szexfüggőség, csak szimplán kíváncsiság.

2015. nov. 6. 22:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem nimfománia, ha be kell kategorizálni inkább perverzió.
2015. nov. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
22%
Ugyan már a grubben is létező dolog! Szex közben férgeket öntenek a párokra. Eredete az angol grub szó.
2015. nov. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
De jó, akkor nem vagyok nimfomán, akkor csak egészséges szexuális fantáziával megáldott lány. A grippen viszont nagyon jó.
2015. nov. 7. 17:29
 14/20 anonim ***** válasza:
97%
Jobb, mint a mig, az biztos.
2015. nov. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%
A grippen egy repülő, a gruben egy bányász egyenruha volt régen, amiről csacsogsz az meg gruppen
2015. nov. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15%
kamus féreg, nem is lány vagy
2015. nov. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
10%
Szívesen megismernélek
2015. nov. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
74%
Könnyű ez a megoldás,ha nincs érzelmi kötődés egymáshoz,és csak a szexuális vonzalom miatt értetek egyet.Hajrá ! Jó dolog ez is.Normális vagy ...nem szerelmes.
2015. nov. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
97%

Hát ez egyszerre perverz és fantáziadús dolog. Persze, a perverzió alapvetően EGÉSZSÉGES MÉRTÉKBEN jó dolog. Én örülnék neked :)

De komolyan, nincs veled baj :)

2017. márc. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
25%
a pasid egy vereb amier vegignezi hogy rajta kivul 3an b****anak es meg elvezi is. te pedig egy f**zhianyos telhetetlen kis budos p***a nem nimfoman.
2019. jan. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!