Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mik a homoszexualitás első jelei?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a homoszexualitás első jelei?

Figyelt kérdés
2015. okt. 12. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Csokifagyit kérsz vanília helyett xD
2015. okt. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%
feszítő érzés az ánusz tájékán...
2015. okt. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
19%
egyszer csak azt veszed észre, hogy egy másik férfi farka van a szádban
2015. okt. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

Na, srácok, azért nem kell mident elpoénkodni... Nem kevés gyereket erőszakolnak meg, sajnos... És a fenti variációk egyikét, másikát élik meg...

:(

Felnőttként kiderült már egyes ismerőseimről, hogy mi történt velük gyerekkorukban. A magam gyerekorát se "feszegetném". Értem a poént, de valahogy sajnos túl általános a megfogalmazásotok.


Nem különben felnőtt férfiakkal is előfordul, hogy akaratuk ellenére élik át, amit írtatok, tehát ők se melegek, ahogy én se.

2015. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%

Amiket leírok, hangsúlyozom: nem minden melegnél van így, de sokuknál jellemző.

Óvodás korától lányosabb dolgok érdeklik, néha játékból felveszi az anyja valamelyik szoknyáját. Később tornaórán nem vágyik a többi fiúval focizni. Sokuknak kislányosabb az akcentusa (amin csak később változtat). Nagyjából ennyi jutott eszembe.

2015. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem annyi jött le, hogy folyton csak vártam a lányt "aki majd nekem is tetszik" és nem nagyon volt ilyen.

Nagyon-nagyon későn jöttem rá, hogyha a fiúk felé nézegettem volna, akkor sokkal előbb...ő, labdába rúgok:-))


Vannak elképzelések, milyen egy tipikus meleg, nem tudok tudományos kísérletről, ami ezt igazolná, de nem is vagyok szakértő.


Ha valakiben fölmerülnek a kétségek, és egy GYKkérdés már fölmerülésnek számít, szerintem így tudja letesztelni magát:

keressen rá a guglin arra, hogy "cute boy naked" és nézze a reakciót, talál-e olyat, akit élőben is megtapogatna.

Ha tud, menjen el egy melegbuliba, ahol az a NORMÁLIS, hogy stírölik egymást a srácok, nem nem erőszakolnak meg senkit, néha heteró párokat is látok itt a haverokkal.


Nna, nekem ott egy ilyen helyen esett le nagyon gyorsan, hogy én bizony idevaló vagyok... persze ismerkedni főleg kb. 16-26 évesként van nagy esélye az embernek.


Van az Alteregó diszkó budapesten, de nekem a pár hetente megrendezett bulik jobban tetszenek (hello party, stb):

[link]

2015. okt. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

"Óvodás korától

lányosabb dolgok érdeklik"


Sajnos ki kell igazítsalak, merő tévedés. A többi, általad felsorolt tényező lehet reális jel, de ez semmiképp. A nemi orientáció leghamarabb 6-7 évesen alakul ki, még nem az oviban. Ovisok esetén teljesen normális, ha a gyermek mindkét nembeli játékokkal játszik, vagy ha mindig csak a másik nembeli játékokkal, és az is, ha lányosan viselkedik; ilyenkor Ismerkedik globálisan a szociális szerepekkel a kisgyermek (ösztönösen).


Még az se jelent önmagában az ég világon semmit a nemi orientációra nézve (5 éves korig tuti biztos lehetsz ebben, de általában hat éves korúakig bezárólag is), ha azonos neműbe -pl mindig csak azonos neműbe- szerelmes az óvodás gyermek. Nyitottabb az érzelmi világuk még és a szerelem érzése is átlagban mást jelent még akkoriban. Érzelem megélést jelent csupán általánosan, és esetleg ezen felül még szociális szerep tanulást (ösztönösen), ha szerelmes az óvodás. Csak a teljesség kedvéért tettem hozzá az óvodás szerelem témát, mivel evvel kapcsoaltos a másik tipikus, vonatkozó tévhit.


Egy pedagógus.

2015. okt. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bocsánat, lemaradt a tagmondatom vége:

és az is [természetes, és nem jelent önmagában semmit a nemi orientálódásra nézve], ha lányosan viselkedik az óvodás kisfiú, vagy bölcsis kisfiú - és megfordítva (ha fiúsan a kislány).

2015. okt. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

Kedves 7-es!

Azért nem teljesen "merő tévedés" amit írtam. Pedagógusi végzettségem van nekem is, bár nem dolgozom benne. A leírt dolgok többek között velem, illetve másik két kortársammal történtek, akik szintén melegek lettek. Emellett találkoztam már olyan 4 éves kisfiúval, aki egy meleg haverom unokaöccse, s genetika szerint pont ő örökli ezt a gént (de ebbe ne menjünk bele), s a kislányos vonások nagyon tipikusak voltak rajta is. De mint a korábbi válaszomban leírtam: ezek nem minden esetben vannak így, s óvakodnék mindennemű általánosítástól.

2015. okt. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, mégis általánosítva fogalmaztál, hogy ez egy jele a homoszexualitásnak. Érdekes pedag végzettséged lehet. Én óvodapedagógusként végeztem. És az óvodásokról tudom, hogy még nincs kialakult nemi identitásuk, legalábbis hat éves korukig tuti nincs, hat évesen meg még ritka. Inkább héttől jellemző, hogy lehet már tudni róluk (vagy ő, saját magáról).


Egyrészt az alapján vélekedek, hogy önállóan is szemllélődöm a világban és önállóan is gondolkodom róla, másrészt meg számomra kompetensnek tűnő gyermekpszichológusok sora is arra jutott, mint én "kicsiben", kisebb körű megfigyeléseimmel, és nyomonkövetéssel; ők pluszban még statisztikailag is.


Épp emiatt fogalmaztam meg azt ,hogy teljesen esetleges az a tény a későbbi nemi orientációra nézve, hogy az óvodás korban fiús, vagy lányos játékkal szeret-e játszani inkább, a gyermek.


Tehát ha kisfiú lányosakkal játszik, attól is még kétesélyes, hogy homoszex lesz-e, vagy hetero, vagy bi. És NEM pedig egyértelmű előjel, ahogy te megfogalmaztad elsőre.

2015. okt. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!