Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen jelzései vannak annak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelzései vannak annak, hogy valaki biszexuális? (gondolok itt olyasmire, mint a hüvelykujjon való gyűrű stb. )

Figyelt kérdés
Esetleg ha van kedvetek leírhatnátok,hogy honnan tudhatom,hogy valaki biszex illetve leszbikus?

2015. nov. 27. 20:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

ránézésre én is csak a gyűrűt tudom.

Az nekem is van, én is hordok :)


[link]

Minden más csak a beszélgetések során derül ki.

2015. nov. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszönöm :*
2015. nov. 27. 21:27
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugye, nem mindegy, hogy milyen gyűrű...?

Csak, mert én is hordok a hüvelykujjamon egy gyűrűt, de tudtommal nem vagyok biszex...

2015. nov. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem, péniszgyűrűt kell hordani.
2015. nov. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen. A gyűrűs dolog is baromság. Ismerek pár embert, akik hüvelykujjon hordják a gyűrűt és egyikük sem biszex, sőt! Még a feltételezésért is agyonvernének.
2015. nov. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre, hogy aki színes hajakat fest magának (kék, piros, stb.), főleg ha ezek rövidebb szabásúak, piercingek, tetkók.. Általában liberálisabb, anarchistább felfogás, animefan, művészlélek.. Ezek biszexuális csajok. Persze ha ezekből csak 1-1 van meg, természetesen nem jelenti, hogy az.. de ha ezekből több is érvényes rá, erősen gyanús... személyes tapasztalatok.
2015. nov. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Én pl.a bal hüvelykujjamon hordok gyűrűt... másról nem is nagyon tudok.

Szerintem úgy tudhatod meg valakiről ha ő maga elmondja neked, hogy ő tényleg az. Azért mondom így, hogy "tényleg", mert pl. leánykollégiumban ha csak a viselkedést néznénk elég nagy eséllyel a lányok 75%-át biszexnek/leszbikusnak lehetne tekinteni..legalábbis nálunk.

15/L

2015. nov. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Én nyáron borotválom a lábamat.
2015. nov. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Végül is lehet ebben valami. Vállig érő, tépett rózsaszín hajam van, művészlélek vagyok, bár nem anime fan, csak egyszerű japán szakos, na meg persze leszbikus.


Hüvelykujj gyűrűt én is hordok. Viszont nálunk kicsit egyszerűbb megállapítani ezt. Persze a nőies lányokról nem tudom, de eddig, akik az iskolában megtetszettek lányok minimum biszexek voltak. :) (és én imádom a rövid hajat) De ki kell emelni, hogy nem minden leszbikus/biszex rövid hajú, ahogy nem minden rövid hajú leszbikus/biszex.

Ezt valahogy eléggé látni lehet. :) Ha valakin minden egyes alkalommal meg akad a szemed, ott már lehet valami. Ugyan ez van másokkal is: Akinek kell, látni fogja rajtad.

2015. nov. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek :)
2015. nov. 28. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!