Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan jelezzem, hogy leszbiku...

Hogyan jelezzem, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem vagyok egy polgárpukkasztó típus, nem akarom különösképpen hangoztatni, hogy a lányok is érdekelnek..erről szó sincs. Idén megyek először a Balaton Sondra. Na már most jó ideje boldogtalanul szerelmes vagyok és le akarom végre zárni az életem ezt a szakaszát, ezért is örülök, hogy olyan helyre megyek, ahol lehetőség van új arcokkal találkozni. Nagyon megismernék egy hozzám hasonló beállítottságú lányt ott lent. Szóval a kérdésem az lenne, hogy hogyan jelezzem a többi leszbikusnak, hogy érdekelnek a lányok. Fessem ki a körmöm szivárvány színűre? Vegyek fel a hüvelykujjamra gyűrűt? Ti mit tennétek a helyben, hogy odajöjjenek a lányok?:)

2013. júl. 1. 18:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
2013. júl. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Ja és hozzá teszem, hogy hetero társasággal megyek, akik nem tudják rólam :D Szóval ez a póló sajnos túl egyértelmű. Olyan jelekre gondoltam, amiket többnyire csak leszbikusok vesznek észre.
2013. júl. 1. 18:32
 3/28 anonim ***** válasza:

A hüvelykujjra gyűrű elég egyértelmű utalás (az esetek 99%-ában.) Vagyis hát az a legegyértelműbb jelzés, de a társaság nem ismeri ezt a jelzést? Mondjuk heterók annyira talán nem szokták, ha nincs meleg ismerősük.

Aztán hajrá! ;)

2013. júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

ja bocs, akkor ez a neked való:

[link]

:D

2013. júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Te a pogácsás lány vagy?:)
2013. júl. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

5 nem,neki már van gyűrűje :)

De az asszem csak a bal kézre vonatkozik.

2013. júl. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy ismerik a jelzést, de ha mégis rákérdeznek, akkor azt mondom, hogy nem érdekel, hogy ki hol hordja én így szeretem aztán kész:D

Taco te bolond vagy..:D:D jól megnevetettél

Pogácsás lány?!

2013. júl. 1. 18:45
 8/28 anonim ***** válasza:
Akkor mind1:D Volt egy 10 éves lány aki szintén leszbi volt és szerelmi bánatos. Este Kb 3 órakor nekiállt pogácsát sütni:D Amúgy nincs ötletem a kérdésedre, a gyűrű jónak tűnik.
2013. júl. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
18 éves* :DDDDDD
2013. júl. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Áhh én nem vagyok ilyen súlyos eset :D:D a szerelmi bánat nem az én terepem..volt elég időm túllépni rajta.
2013. júl. 1. 18:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!