Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van egyre több biszexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egyre több biszexuális/leszbikus nő? Ekkora lenne a probléma a mai férfiakkal?

Figyelt kérdés
A környezetemet szemlélve egyre gyakrabban tapasztalom, hogy a nők - korosztálytól függetlenül - inkább a nők felé fordulnak, mind szexuális, mind párkapcsolati szempontból. Mi állhat ennek a hátterében? Előre is köszönöm a normális válaszokat! :)

2015. nov. 30. 17:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
95%

nincs több,csak szemelőtt vannak. anyáink idejében nem voltak ott,és am a táradalmi nyomás is megvolt,hogy:férj,gyerekek,konyha.


illetve igen baj van a férfiakkal,olyan irreális elvárások vannak feléjük támasztva,hogy nem is akarnak jó pasik lenni.csak lenni.és ez riasztja a nőket,és leszenk leszbik,vagy bik márha van bennük erre hajlandóság. ha nincs akkor vénlányok maradnak.

2015. dec. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
96%
Mindig is ennyi volt, csak más manapság a megítélése, jobban felvállalják, jobban szem előtt van, ahogy írta is az egyik válaszoló.
2015. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
96%

Itt mindenki olyan okos. XD

Nincs semmi baj a melegekkel, és azzal se, hogy van e gyerekük vagy sem. Mindenki foglalkozzon a maga dolgával. Attól, hogy egy rakás hülye szidja őket, még nagy ívben leszarják. :D De ha ennyire unatkoztok.

2015. dec. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
96%
Attól még nem lesz valaki leszbi, mert csalódik a férfiakban... :D De aki alapból bi, azt megértem, hogy egy idő után mér nem vesződik tovább veletek. :D
2015. dec. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
84%
Elolvastam minden kommentet a kérdéshez,és most örülök igazán,hogy leszbikus vagyok. Soha nem volt pasim,idáig meg akartam próbálni,habár szexuálisan egyik se vonzott soha,nem is fog. De ezeket a kedves férfi kommentelőket elnézve ilyen undorítón tudálékos,goromba,ostoba társaságot még láttam...csak gratulálni tudok! :D
2015. dec. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
84%
A leszbikusok és melegek száma nem nő, csak az azt felvállalóké. - Ezt nem én állítom, hanem kutatások...:)
2015. dec. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
96%

Nem valószínű illetve, maximum nagy ritkán történik meg, hogy valaki, aki teljesen heteró, rögtön nők felé fordul csak, mert csalódott a férfiakban, vagy mert nem találja élete párját. Ha addig nem volt meg benne a hajlandóság a kíváncsiság, legalább némi vonzódás saját neme felé, akkor nem hiszem, hogy tartósan leszbikussá válna, maximum belekóstolna a dolgokba, viszont hamar visszaevezne a komfortzónájába. Persze az megtörténhet, hogy valaki, aki valahol mélyen mindig is biszexuális, vagy leszbikus volt, egy csalódás, egy heves kiábrándulás miatt fedezi fel szexualitásának másik, vagy egyetlen valódi oldalát.(:

Azt meg nem gondolnám, hogy többen vannak. Azt mondanám, nem csak, hogy többen is vállalják fel, de többen is tudják magukról. Hiszen, azokban az időkben, amikor ez eretnekségnek, Isten elleni cselekedetnek, vagy éppen főbenjáró bűnnek számított az emberek még csak gondolni sem mertek rá, akkor sem, ha az ellenkező nem semmit sem mozgatott meg bennük, a sajátjuk pedig annál inkább. Olyan mocskos dolognak hitték ezt akkoriban, hogy számba sem vették talán ők is ilyen "Istentelenek" lehetnek. Aki, pedig még is akarva-akaratlan felfedezte a másságát olyan mélyen hallgatott róla, amilyen mélyen csak tudott.


Talán kicsit eltértem az eredeti kérdéstől. Mindenesetre mindaz, amit leírtam nem azt jelenti, hogy nem lenne baj a férfi nemmel, de azért nem őket kell "okolni" a leszbikusággal kapcsolatban.(:

2015. dec. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%

25! Buszke lehetsz a betegsegedre!

26! Valoban igy van ahogy irtad,de nyilvan azert van mert a mostani liberalis vilagban a nagy szabadsagban mar szinte a normalis heterok lesznek elnyomva!

2015. dec. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!