Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van az, hogy az emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az emberek nagy többsége csak a biszexualitást nem tolerálja?

Figyelt kérdés
Én pár éve tudom magamról, hogy biszex vagyok, de csak az utóbbi hónapokban kezdtem felvállalni. És meglepő dolgokkal találkoztam eközben. Az emberek többsége nem is tudja, hogy ilyen létezik, vagy pedig nem tudja tolerálni, mert akkor már inkább legyek meleg, döntsem el. Anyukámnak még nem mondtam el, csak puhatolóztam. Ő elég homofób, de a melegeket még nagyjából tolerálja, viszont egyszer szóba jött, hogy meg ne tudja, hogy én egyszer biszexszel randizok, mert az milyen undorító már, inkább legyen valaki meleg és döntse el, hogy hetero vagy homo. Szóval nem értem, hogy ez miért van, és ilyenkor rosszul esik, mert úgy érzem, sosem számíthatok majd a megértésére, ha egyszer elmondom neki. Miért vannak ezzel így az emberek? (és nem csak a heterok, sok meleg is hasonló véleménnyel van)

2015. dec. 21. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

mert a biszexuálisoknak a legjobb.

VAN MIBŐL válogatni!! :D

fiú lány, neki mindegy.

2015. dec. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Mert duplàn megkettőződnek az esèlyeid egy szombat esti randira...:)


Egy bisexre mindenki fèltèkeny lehet ...:)


Egy nő is ès egy fèrfi is....


Talàn ezèrt...

2015. dec. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Mert a csapból is a meleg téma folyik és a biszexekkel nem foglalkoznak. Nem tudnak róluk szinte semmit, nem tűnnek ki a heteró közegből sem és a kevés infó természetesen ilyen gondolkodásmódhoz vezet sokszor. Én is halottam már tök értelmes barátoktól, ismerősöktől, hogy szerintük biszexualitás nem létezik. Döntse el, hogy melyiket akarja. És ez nem csak azért hülyeség a részükről, mert hiányzik a tolerancia (nem látnak bele más fejébe, miért nem tudják elfogadni, hogy valaki így érez?), de elég valószínűtlen, hogy a 2 véglet között nincs átjárás. Sajnos ez van, sztem nem fog egyhamar változni a közvélemény. De kárpótoljon, hogy nagyobb a választék legalább, ahogy a fentiek is írták... ;)
2015. dec. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%

Én személy szerint nem utálom a biszexeket,van biszex barátom is,de az kizárt,hogy egy biszex legyen a barátnőm. Egyrészt,mert félek,hogy ha férfit akar,akkor nem tudom őt kielégíteni,vagy ő maga csal meg. Ez az általánosabb indok,viszont a legtöbb leszbikus lánynak van más indoka is ezen kívül. Ez pedig az,hogy férfiakkal is szeretkeznek (szeretkeztek). Egy leszbikus lány a férfi nemi szervtől undorodik a legjobban,és mivel a biszexuális lányhoz már hozzáért,benne volt meg minden,ezét én biztos nem kezdeményeznék vele szexuális kapcsolatot! Nem bántom,nem ócsárlom,de sajnos emiatt a "fóbia" miatt nincs nálam esélye. Emellett engem frusztrál,ha a férfiakról áradozik,mert én nagyon undorodom tőlük és nem érteném meg az érzéseit.... Nem karok ezzel senkit bántani,ez csak az én álláspontom őszintén. Az meg sovány vigasz,ha mindkét nem bejön neki és az meg abszolút hülyeség,hogy ez féltékenységből lenne. Az igazi okokat leírtam. Nem lennék féltékeny biszex lányra ez miatt,mert utálom a pasikat akikkel együtt lehetnek!

(Egy leszbikus)

2015. dec. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Ahogy a fentebbi is megemlítette, én is azok közé tartozom, akik nem utálják, nem is nem tolerálják csak egyszerűen ott van az, hogy egy biszex-szel én sem járnék szívesen, mert ha előbb-utóbb a másik nemmel való szexuális együttlét hiányozni fog neki akkor ez vagy szakításhoz (őszinte esetben) vagy hát mögötti megcsaláshoz vezet. Persze ez lesarkítva, fekete-fehéren mutatja a tényeket. Persze ahány ember annyiféle, és nem tudunk belelátni mások fejébe, de én mondjuk emiatt nézek kicsit ferde szemmel a biszexualitásra, de nem ítélem el őket (marcsak azert sem mert meleg vagyok, tudom az milyen sz*r erzes) csak szimplan ezt nem tudom megerteni. Egyebkent nekem is van egy biszex barátnőm, szeretem így is :D
2015. dec. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Mert a globalizáció célkitűzése a homoszexualitás teljes kőrű megvalósítása és a valláserkölcs megsemmisítése.

Lásd: felekezeti intézmények erkölcsi lerombolása folyamatban van,már csak az örömszobák engedélyezését kell beszerezni./fiúk-lányok ,már együtt kollégisták/

Tehát a biszexualitás nem kívánatos,mert ott van még család. Homiban amit terveznek,az olyan is lesz.

2015. dec. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az előbbi hozzászólásokat megértem, de azt kell hogy mondjam, hogy az utolsó előtti 2 hozzászólás azt pont azt bizonyítja, amit a kérdésben kifejtettem: az embereknek fogalmuk sincs, mi az a biszexualitás. Az, hogy valaki biszex, nem azt jelenti, hogy egyszerre kell neki mindkét nem. Sőt, legtöbbször az egyik nemet szereti jobban. Ha kapcsolatban él, akkor azt az embert szereti, nem hiányzik neki mással lenni, mint bármelyik másik hetero vagy akár homo kapcsolatban. Azokban is megcsalhatja egyik a másikat, nem attól függ, hogy ki milyen szexuális beállítottságú. Ez már elítélés, akár annak mondjátok, akár nem.
2015. dec. 22. 13:45
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mert duplàn megkettőződnek az esèlyeid egy szombat esti randira...:)"-ha lány vagy. ha srác akkor nem ilyen jó helyzet.

Egyébként szerintem azért mert,azt hiszik,hogy válogatás nélkül dugnánk mindenkit.Azért mert fiú-lányok is tetszenek azért még nem tetszik mindenki.csak ezt olyan kényelmes nem hallani,így lehet kötekedni is.

ott rettegés,hagy jaj-rám hajt,és megfarkal a wc-ben.

és akkor ott vannak a nők akiken férfi képébe nem férbele az,hogy a pasiját meg dugták,vagy ő másokat.a népszerű kifogással "amit más férfi fenekét dugta azza ne érjen a puncimhoz..." mert sosem mossukmeg igaz?

előtte fél BP punciját/popsiját turhattuk vele az nem számít,de 1pasi popsi az maga a borzalom.

2015. dec. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Egyáltalán nem elítélés, kérdező. Az én esetemben azért írtam, hogy nem járnék, és igaz, ezt nem fejtettem ki eléggé. Szóval a mai világban sajnos még a homo és biszexualitás egyáltalán nem tartozik a normalitásba. Ha nekem van egy biszex barátom, lehet csak szimplán azt mondja egyszer (ha pl. már kevésbé dúl a szerelem és pro-kat keres a szakításra) hogy egy hetero kapcsolat normálisabb mint egy meleg kapcsolat.


De egy szóval nem mondtam, hogy nagyobb lenne az esélye annak, hogy egy ilyen kapcsolat nem működne jól. Ezer meg ezer tényező tud befolyásolni két ember között lévő viszonyt, és igen, ott van a biszexualitás is. De ilyen erővel azt is elítélem, aki szeret szexelni, mert az azért csalna meg, elítélem aki szabadabb gondolkodásmódú mert ő azért csal meg, stb... Bárkire bármit rá lehet húzni, hogy miért csalna meg.


Én nem ítélem el őket. Igen, valóban nem tudom őket megérteni, és pont ezért nincs jogom bármiféle konzekvenciát levonni a biszexualitásról és magukról a biszexuálisokról. Ugyanolyan emberek mint akárki más, ugyanolyan hibákkal. Ennyi.

2015. dec. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%

4-es válaszoló vagyok.

Kedves Kérdező! Én kifejtettem az én kis fóbiámat,ami ugye már le van írva. Ezzel együtt nekem személyes negatív tapasztalataim is vannak,nem is egy! Fönt vagyok egy lányoknak fenntartott ismerkedő oldalon,ahol sajnos a biszexuális lányok nagy része borzalmas! Nem a külsőre gondolok... Folyamatosan csak a szex-en jár az agyuk! Általában hármasozáshoz keresnek csajt a pasijuk örömére... és ha eggyel is beszélgetek,az mindig meztelen képekkel traktál... De tovább megyek! Van (volt) 1 évig biszexuális lány osztálytársam,akit már meg farkalt a fél iskola meg a város negyede,és közben pár estén beszívva csajokkal is csinálta. Persze volt barátnője,de azzal csak a móka kedvéért. Orrba-szájba csalta a párját,mindegy volt neki,hogy pasi vagy csaj e! Ilyen emberek megismerése után várod el,hogy toleráljak bárkit is?! Igaz,ezt az egész suli tudta,elvégre nyílt titok volt,de Ő még büszke is volt rá... Az ismerkedő oldalakon ott virít egy csomó meztelen csaj..és mi van odaírva? Biszex!


Nem Kérdező,nem bántok senkit. A negatív tapasztalataimat is inkább magamba folyton,nem hangoztatom,de ezt most az egyszer muszáj volt,hogy lásd,nem alaptalan dolgokat mondok! Én csak a biszexuálisak női részét ismerem,a férfiakról nem tudok mit nyilatkozni. És sajnálom a durva kifejezéseket,de én ilyen tények mellett nem kívánok kapcsolatot létesíteni biszexuális nővel. Barátok lehetünk,azzal nincs gondom,de semmi több!

2015. dec. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!