Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van az, hogy az emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az emberek nagy többsége csak a biszexualitást nem tolerálja?

Figyelt kérdés
Én pár éve tudom magamról, hogy biszex vagyok, de csak az utóbbi hónapokban kezdtem felvállalni. És meglepő dolgokkal találkoztam eközben. Az emberek többsége nem is tudja, hogy ilyen létezik, vagy pedig nem tudja tolerálni, mert akkor már inkább legyek meleg, döntsem el. Anyukámnak még nem mondtam el, csak puhatolóztam. Ő elég homofób, de a melegeket még nagyjából tolerálja, viszont egyszer szóba jött, hogy meg ne tudja, hogy én egyszer biszexszel randizok, mert az milyen undorító már, inkább legyen valaki meleg és döntse el, hogy hetero vagy homo. Szóval nem értem, hogy ez miért van, és ilyenkor rosszul esik, mert úgy érzem, sosem számíthatok majd a megértésére, ha egyszer elmondom neki. Miért vannak ezzel így az emberek? (és nem csak a heterok, sok meleg is hasonló véleménnyel van)

2015. dec. 21. 16:16
1 2
 11/11 lao0289 válasza:
78%
Kedves kérdező! Nem tudom milyen idős vagy, volt-e már igazán komoly, sokáig tartó kapcsolatod (itt évekre gondolok), voltál e már veled azonos neművel sexuális kapcsolatban, vagy csak tudod magadról, hogy ők is vonzanak, de azt kell mondjam, hogy ez a mondatod "Ha kapcsolatban él, akkor azt az embert szereti, nem hiányzik neki mással lenni, mint bármelyik másik hetero vagy akár homo kapcsolatban." ebben a formában kijelentve talán csak naívság, önámítás. Én is bisex vagyok, házasságban élek, de hazudnék ha azt mondanám, hogy nem hiányzik a sexualitás a másik nemmel. Én nem vagyok sexmániás, és páromat sem csaltam meg még soha, de hiányzik, és ezzel nem tudok mit kezdeni. Ahogy te is írtad, igen, hol az egyik nemhez, hol pedig a másikhoz vonzódok, de ez a kettősség állandó, ami nem tesz túl boldoggá. Persze nyilván, ahogy te is írtad, az hogy megcsalja-e valaki a párját vagy nem, az mindenkinek magán ügye és döntése...
2015. dec. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!