Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Villámcsapásként sújtott le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Villámcsapásként sújtott le rám a felismerés, valóban biszexuális vagyok! (? ) 18/L

Figyelt kérdés

100%-ig heterónak érzem magam,pedig nem vagyok az... Azt hiszem csak most tudatosult bennem igazán,néhány óra elmélkedés után amit magamra fordítottam. Eddig talán nem is akartam belegondolni...

Nem most kezdődött a dolog,már egészen fiatalon 11-12 évesen elkezdtem ismerkedni a szexel az internetnek köszönhetően. Rengeteget maszturbáltam,bár fogalmam sem volt mit csinálok,de nagyrészt olyan videókra ahol melegek vagy leszbikusok csókolóznak. Egy meztelen nő képe sokkal jobban felizgatott mint egy férfié,sőt szerintem csak férfi látványára nem is nyúltam magamhoz. Főleg azért is megrendítő,mert keresztény neveltetést kaptam.

Egészen kiskoromtól sosem bírtam megállni a mai napig,hogy ne nézzek akár hosszú percekig egy szép nőt.

Lelkileg és testileg még is sokkal jobban megragadnak a férfiak. Kapcsolatot el sem tudnék képzelni nővel. Volt már komoly párkapcsolatom férfival,fél éve ért véget. Viszont a kapcsolatunk alatt is előfordult,hogy csak nőre tudtam gondolni. Rövid ideig szinte rosszul esett a barátomhoz érni,szexuálisan meg főleg. Persze hamar elillant,és megint éjjel nappal csak férfira vágytam.

Mióta szakítottunk eléggé fellendült a szexuális életem,volt szerencsém szexelni egy párral is. Egyedül a nő érdekelt,bár biztosan a kíváncsiság is hajtott,meg a pasi sem jött be túlzottan. De ezek ellenére,még mindig az van bennem,hogy férfi,férfi kell! Vagy ez inkább csak belemagyarázás mert nem tudom elfogadni a helyzetet? Mi van ha beletudnék szeretni egy nőbe is? Az itthoniak tuti máglyára vetnének,még ha képletesen szólva is... Tényleg iszonyatos vége lenne.


Most pedig megint rám jött a ritka hullám,hogy bolondulni tudnék ha most nővel lehetnék! Tényleg ritkán jön rám,és egy hónapnál talán nem is tart tovább,de az idő alatt szét tudnék robbanni annyira akarom... Kétszer volt már rá példa hogy konkrét személyért voltam odáig teljesen. Az egyikért azóta is megdobban a szívem ha látom. Egy szórakozóhelyen ismerkedtünk meg,imádni való volt,odajött hozzám,meghívott piára,úgy éreztem flörtöl velem,ugyanakkor az a gondolat erősebb bennem hogy szimplán csak nagyon kedves,én meg kissé ittas voltam már,biztosan 100% heteró. De megint ott van az,hogy még akkor is ha félreértettem,teljesen feltüzelt,én flörtöltem vele. Azóta se tudom leesett-e neki.

Viszont tényleg élek-halok a férfiakért,kapcsolatot csak férfival tudok elképzelni.

Biztos halálosan unalmas már ez a kérdés,de most akkor én tuti biszexuális vagyok? Elkeseredtem,nem tudom hogyan lehetne ezt feldolgoznom...


2015. dec. 23. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Neked egy jó szakemberre van szükséged. Valószínűleg a túlzott szigor a neveltetésedet illetően rombolt pszichésen. Javaslom, keress fel egyet, mert nagyon össze vagy zavarodva.
2015. dec. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen bi vagy..
2015. dec. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg pont az ellenkezője. Küzd le a saját korlátaidat, és felszabadultan vesd bele magad az új világba, ami ott kopogtat az ajtódon. Nem szabad félni, tartani tőle. Igen, legvalószínűbb, hogy biszexuális vagy. Na és? Rengeteg ember él így, és boldog így. :)

Merj önmagad lenni! Szurkolok neked!

2015. dec. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a homofób neveltetésed elég nagy gátat szab annak, hogy kibontakozz szexuálisan. Lehet hogy csak e miatt tudsz elképzelni kapcsolatot férfival nővel meg nem.


A szakembert én is tudom javasolni. Meg azt hogy Fogadd el magad 100%-osan.


Ha másra nem is de társkeresőn hozz össze magadnak néhány szexrandit lányokkal és akár adj egy esélyt rendes kapcsolatra is. Fiatal vagy még. Egy próbát megér.



25F bi

2015. dec. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne keseredj el! A homofób szüleid meg ... na mindegy. Nem oltom őket.


Nézd meg ezt a filmet. Egy fiúról szól de persze lehet lányra értelmezni is a történetet:

[link]



25F bi

2015. dec. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Már régóta szeretnék más okból kifolyólag is elmenni szakemberhez,anyu az áldását is adta rá,de mindig halasztgatásra kerül...Itt az ideje tényleg elmennem!


Igen,nagyon rossz hallani itthon amikor hangoztatják,hogy mennyire eltorzult,undorító,bűnös,zavarodott dolog hogy valaki a saját nemével létesít bárminemű kapcsolatot... Én meg csak pislogok jobbra meg balra,főleg amikor elégedetten mondják hogy hála az égnek az ő gyerekeiknek eszükbe se jutna ilyesmit csinálni... Akkor aztán a rosszullét kerülget. Most hogy így megfogalmaztam azt hiszem ezért nem tud,tudott kibontakozni bennem a dolog...

2015. dec. 23. 19:54
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer az életedben úgy adódna, hogy rendes kapcsolatba kezdj egy lánnyal akkor a lelki épséged érdekében ajánlom, hogy ne halgass a szüleidre.
2015. dec. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Itt lebeg a lelki szemeim előtt mi lenne ha kiderülne csak az is,hogy már csókolóztam lánnyal... Órákig tartó fejmosás,meg imádkozás,hogy távozzanak el belőlem a démonok amik miatt teszem...A másik véglet a sírás,ordítozás...
2015. dec. 23. 20:01
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a legjobb, ha járnál egy pszichológushoz, akiben megbízol és teljesen meg tudsz nyílni neki. Nem csak abban segítene, hogyan oldd fel a gátlásaidat, hanem akár párkapcsolati téren is tudna tanácsot adni, például akár abban is, hogy hogyan kezdeményezz lánynál.
2015. dec. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

Válassz engem :)

komolyra fordítva a szót, nem szakemberhez kell menned, hanem olyan barátot találni, akit szeretsz, mint férfi, és aki meg is engedi, hogy lányokkal is együtt legyél.


25/F -pontilyen

2015. dec. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!