Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan mondjam el a barátnőmne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátnőmnek hogy biszex vagyok? Elmondjam egyáltalán? 24/F

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már 5 éve vagyunk együtt, komolyak a terveink. Viszont évről évre egyre jobban gyötör, hogy biszex vagyok, gyakran fantáziálok férfiakkal, meleg bárokba járok igaz még soha nem kezdtem kapcsolatot senkivel, és persze a barátnőm tudta nélkül nem is akarok. Emiatt mondjuk még zavaróbb, hogy nem tudtam soha kiélni ezirányú vágyaimat...

Talán amiben reménykedek az egy hármas de nem igazán látom sok esélyét és ez a saját elveim miatt is van. Azt érzem, hogy ha ezt bevallom a barátnőmnek, akkor onnan már "nincs visszaút" vagyis állandóan ezen fog rágódni és úgy fogja érezni nem vagyok elégedett vele.


2016. jan. 3. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Ha a barátnőd önértékelése 100%-os akkor elmondhatod neki.

Mé persze ha az intelligenciája is 100%-os.



25F

2016. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Én szeretném tudni ha a párom biszexuális lenne, bár nálam ez nem okozna gondot. Te ismered a barátnőd, de jobb tisztázni a dolgokat.
2016. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az egészben az "fájna", hogy 5 évig nem mondtad el. Ha ilyen régóta együtt vagytok-az én elveim szerint- akkor szeret nyilván és nem lesz ez probléma köztetek.:)
2016. jan. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

nekem itt a fő veszélynek az tűnik, hogy másokkal akarsz szexelni a csajod mellett. ezt neked kell eldönteni mi a célod a kapcsolatban. az, hogy együtt maradjatok, vagy az, hogy ismerjétek egymást amennyire csak lehet és ha ez azzal jár, hogy szakítotok, akkor is tudja ki vagy.


lehet az a legegyszerűbb, ha azt dobod be direkten, hogy izgatna, ha lenne veletek egy harmadik csávó. és akkor ott kezdetben fel sem merül, hogy vele nem vagy elégedett. és utána lépésről lépésre.

2016. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Ne mondd el. Semmi értelme. Mi változna?

Max annyira "jó", hogy majd ha már nem lesztek együtt, akkor beégessen vagy felhasználja ellened.

2016. jan. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
én is azt mondom hogy már ne mondd el.
2016. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Én nem mondanám el. Ha ennyire pasikkal akarsz kezdeni,inkább hagyd ott,ne a háta mögött tedd. Azt meg ne nagyon várd,hogyha esetleg elmondod neki,majd a legnagyobb örömmel belemegy,hogy mellette mással is dugj.
2016. jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

A komoly tervek előtt jó lenne szerintem tisztázni.Később sem lesz könyebb se neki se neked.Még ha el is fogadja hogy biszex vagy még akkor sem biztos hogy jobb lesz neked.A nejem csak úgy reagálta le hogy most már nem csak a nőkre kell féltékenynek lenni.Ettől nem lettem boldogabb de legalább a titok feloldódott.Persze a "gyötrelem" megmaradt.

51/F

2016. jan. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem mondd el. Ha nyitott a barátnőd és intelligens ez nem fog problémát okozni. Engem speciel nem zavarna ha a barátom biszex lenne. Csak biztosítsd arról, hogy ő nőként mindent meg tud adni neked, és hogy nem fogod megcsalni őt a háta mögött, fiúval sem. Szerintem egy ilyen dolgot jobb tisztázni, lehet, fura lenne neki az elején, de csak azért mert úgy érezni, hogy van valami amiben nem lehet partnered, amiből "kimarad", de szerintem nem is kéne, hogy kimardjon, csak érzelmileg intelligensen kéne kezelni ezt a dolgot.
2016. jan. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Én már kétszer belefutottam ebbe a biszex témába (lányokkal)... végül kiderült, hogy nem tudják eldönteni, de inkább leszbikusok. Soha többé nem bíznék benned egy ilyen után. Mondhatni toleráns vagyok, de ez szépen rávilágított, mennyire lehet megbízni valakinek a nemi irányultságába, ha ilyen.Magad se tudod mit akarsz, bumm egyszer rájössz mégsem a puncit szereted.

B..zibárokba járkálsz a nőd mellett, emellett komoly terveid vannak? Csak önmagad állatod ezzel.


Szerintem mondd el neki, hogy minél előbb szakítson. Őt csak hosszabb távon fogod ezzel kínozni. Nem érdemled meg őt az biztos.

2016. jan. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!