Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pécsen tényleg lehetetlen...

Valaki : kérdése:

Pécsen tényleg lehetetlen munkát találni? Mi van ha valaki itt akar új életet kezdeni? Akkor az is lehetetlen?

Figyelt kérdés
A barátom pár év múlva Pécsre költözne hozzám,de Állítólag itt lehetetlen munkát találni. Kétségbe vagyok esve. Tapasztalatok?
2015. nov. 29. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanolyan, mint máshol. Ha vannak kapcsolataid, akkor egyszerűbb. Ha nincs, akkor baromi nehéz.
2015. nov. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Pécs egy lepratelep.

Vagy Budapest, vagy Győr, Sopron környéke.

Ennyi, minden más egy retek.

2015. nov. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem és unokatesómnak sem sikerült Pécsen találnunk állást, még ismerősi segítséggel sem. Mindketten diplomások vagyunk, nyelveket beszélünk.

Most Bp-en élünk.

2015. nov. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Igaza van a 2.-nek pécs egy lepratelep de annak is a legalja, lehetetlen munkát találni, nincs semmi és még az egyetemen is létszámstop van.
2015. nov. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek erre ne is alapozzunk?
2015. nov. 30. 14:25
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

Ne hát.

Meg azt is nézd, hogy lehet most épp akad munka, de van alternatíva is?

Sok ilyet ismerek, hogy Pestről leköltözött Szabolcsba, mert ajánlottak egy jó helyet.

Aztán fél év múlva meg befuccsolt az egész és nézett ki a fejéből.

2015. nov. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt értem,nem úgy kpzeltem hogy bele a semmibe. Hanem hogy érdemes-e nekem a Pécsi egyetemen maradnom,van-e rá esély hogy a párom ide tud majd költözni...
2015. nov. 30. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!