Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan tudnam leküzdeni ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam leküzdeni ezt a vágyat? Valakinek már sikerült?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fiú vagyok, úgy gondolom enyhe ferde hajlammal. Imádok női ruhát felvenni, főleg alsóneműt. De úgy érzem hogy hogy ez visszataszító, mégis élvezem, de abba szeretném hagyni.

Tapasztalatok? Minden véleményt szívesen várok, privátban is!



2016. febr. 14. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
szerintem rendszeres találkozó valami agyturkásszal lehet megoldaná. Magadtól nem hiszem hogy menni fog
2016. febr. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, továbbra is várom a válaszokat, véleményeket!
2016. febr. 14. 09:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

az se jó ha harcolsz ellene és az sem ha függő vagy. Én úgy állnék hozzá, ha ilyen gondom adódna, hogy kitűzök magamnak x időt, amikor nem hordok ilyet. Mondjuk legyen 1 hónap. Ezzel megmutatom magamnak hogy képes vagyok nem csinálni, erős vagyok. De ha amúgy megvan a vágy, akkor hosszabb távon ez egy harc lesz és talán már rosszabb is mint a függőség. Ezért csinálnám, de az által hogy meg is álltam 1 hónapra, meg vágyom is hogy csináljam, remélhetőleg beáll egy aranyközépút. Amikor nem is vagyok függő mert nem zavarja meg a napi rutint, de a vágyam is kielégítem.


Amennyiben ez bekövetkezik, lehet egy idő után úgy érzed hogy már értelmét vesztette és elhagyod teljesen.


Először is megbocsájtanék magamnak és elfogadnám magam, hogy ez van. Utána pedig rátérnék a már leírt próbára.

2016. febr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez betegség ember te transzfesztita vagy! Ezen már csak orvos segíthet! Úgy hívják pszichológus vagy pszichiáter !
2016. febr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy látom a válaszadók egyöntetű válasza hogy ez betegség, nem normális. Ebből következtetve szerintem leszámolok ezzel, befejzem, ha más nem akkor orvoshoz megyek. Ezek szerint nagyon gáz :P
2016. febr. 14. 10:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hagyd abba ha ez téged boldoggá tesz. És ne úgy álj hozzá, mint ha betegség lenne. Fogadd el a helyzetet. Ha elfogadod hidd el boldog leszel. Ha magadnak tetszel és ha a párod is elfogadja, semmi akadálya.
2016. febr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne idegesítsd magad ilyesmin! Én 40 év alatt sem tudtam leszokni róla,de az az igazság,hogy nem is akartam.Jól érzem magam benne,a feleségem,a volt barátnőim,barátaim

elfogadták,sőt volt amlyiket kimondottan izgatta is.

2016. febr. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!