Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valakinek sikerült leküzdeni...

Valakinek sikerült leküzdeni a depressziót úgy hogy nem jött újra elő, ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok!17 éves vagyok 3 éve voltam depressziós és valahogy elmúlt de most megint kijött rajtam és most hiába akarom nem akar elmúlni kb 5 hete!Mit csináljak?
2014. szept. 21. 11:43
 1/6 anonim válasza:

Sajnos Nekem eddig nem sikerült, 3 hetente van 1-2 napom amikor újra depressziós vagyok... De próbálom leküzdeni, próbálom pozitívan nézni a dolgokat, s segít! De még így is van hogy nagyon depressziós vagyok...

16/F

2014. szept. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi válaszodat de mit érzel hogy rossz a közérzeted 2 napig aztán jobb??semmi bajod sincs??
2014. szept. 21. 12:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos aki hajlamos rá, a körülmények függvényében újra visszaeshet a depresszióba. Én is tizenévesen voltam benne évekig, aztán volt néhány évem amikor jobb volt, majd megint visszaestem, aztán újra jobban lettem. Úgy vettem észre leginkább azon múlik, hogy vannak-e emberek mellettem akik felvidítanak, van-e értelmes elfoglaltságom, de igazából még az évszakok is befolyásolják. Jó hír viszont, hogy szerintem minél többször mászol ki belőle, legközelebb már annyival könnyebben megy... :)
2014. szept. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem már a munkahely is depressziosá tesz h utálok ott lenni nem vagyok szimpatikus a munkatársaknak ők se nekem ezért kell váltanom mert ebbe bele lehetne őrülni
2014. szept. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es, együtt érzek... :( Én sem szeretem a mostani munkahelyemet és ez is elég lehangolttá tesz. Mindig azt számolom mikor telik le a 8 óra és mikor lesz végre hétvége. És sajnos nem abban a világban élünk, hogy egykönnyen találjunk másik munkát, én legalábbis nem jó szakmát tanultam.
2014. szept. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. szept. 23. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!