Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi a teendő ilyenkor? Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ilyenkor? Van erre megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy lány 18 éves 4 hónapig jártunk de már elötte is ismertem őt.

Lassan 5-6 hónapja hogy már nem alkotunk egy párt.Párhónapig nem is beszélgettünk egymásal.Aztán ő keresett engem.

A lényeg bevallottam neki h azota szerelmes vagyok belé mióta elöször találkoztunk.Fel merűlt bennem hogy meg próbálni újra mert azért elég jól el voltunk.Kérdeztem tőle de semmi nem jött rá.Arra se h szeret e még.Nyitottam felé ajándékok stb de arra se jött bizakodó válasz.Most ugy vagyunk h csak viberen beszélgetünk és ennyi.Nekem ez így nagyon nehéz és rossz.Próbáltam más lányokkal de nem ment ugy érzem hinyzik vagy kihalt belőlem valami.Most is írta h megy moziba bulizni mikor én hivtam velem nem jött sehova de míg jártunk se nagyon .

Ekkor egy olyan rossz furcsa érzès támadt fel bennem.Annó azt írta legyünk barátok mert akkor nem bántana de ez ami most közöttünk van még annak se mondható.

Sokan mondták szakítsam meg vele a kapcsit de ez nem olyan egyszerű adtol h kiszakitom őt a mindenapjaimból az emlékek atzol még meg maradnak és hozzá huznak.

Nem tudom mitévő legyek.


2016. febr. 27. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

véleményem szerint is csakis a kapcsolat teljes megszakítása után (idővel) tudsz megkönnyebbülni.

még az is benn van a pakliban, (de ne reménykedj ebben) hogy pont ha eltűnsz az életéből, -döbben majd rá hogy mit is jelentettél neki. persze lehet hogy nem így lesz, de ha marad a jelenlegi állapot, az nettó önsanyargatás.

tudom miről beszélek.

sok sikert.

ja és közöld is vele, hogy így döntöttél.

(nem lesz könnyű de legyél határozott!)

2016. febr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tejesen igazad van.

Annó is közőltem vel.

Akkor nem akart el engedni jött h legyünk barátok azt most tesék.

És pedig tudja h szeretem és bármit meg tennék érte de ugy látszik neki ez is kevés.

2016. febr. 27. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nagyon megértelek. pont ugyanebben a helyzetben vagyok.
2016. febr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ès te hogy cselekszel?

Nálad mi a helyzet?

2016. febr. 28. 13:56
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Önelfogadás, a változás megtapasztalása.



Minde, amit látsz, hallasz, érzel, stb... jön és megy :)

2022. jan. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!